• 23 Жовтня, 2021

Тернопільська обласна МГО ВМГО «Батьківщина молода» провела відкритий турнір з боксу «Лицарі Батьківщини»

6-7 березня Тернопільська обласна МГО ВМГО «Батьківщина молода» організувала відкритий турнір з боксу «Лицарі Батьківщини», мета якого: популяризація і розвиток боксу в Тернопільській області; підвищення майстерності юних боксерів; формування засад здорового способу життя серед молоді.

Участь в змаганнях взяли близько 60 юних боксерів з усієї Тернопільської області. В змаганнях приймали участь юнаки віком від 6 до 20 років. Змагання проводились за олімпійською системою, згідно правил боксу.Тернопільська обласна МГО ВМГО «Батьківщина молода» представила й свою боксерську команду з 20 юних спортсменів, одягнених в боксерську форму із символікою «Батьківщина молода» та символікою боксерського клубу «Шкіряна рукавичка».


Медалі та дипломи від «Батьківщина молода» за перше місце у своїй ваговій категорії, у відкритому турнірі з боксу «Лицарі Батьківщини» отримали – Команда «Батьківщина молода», яка представляла боксерський клуб «Шкіряна рукавичка»: Крайнік Ігор – також нагороджений призовою статуеткою «найкращий боксер турніру», Фірман Роман – також нагороджений призовою статуеткою « за найкращий бій», Фірман Ростислав – також нагороджений призовою статуеткою «за найкращу техніку боксера», Грабар Назар – також нагороджений призовою статуеткою «за волю до перемоги», Фірман Анатолій, Левицький Сергій , Голота Арсен, Лобур Олександр, Сливка Костянтин, Фурик Юрій, Горбатюк Андрій, Черняхівський Андрій. Команда с. Мшанець : Побігушко М., Бабій М. Команда м. Чортків: Німець В., Гаврелюк О. Команда с. В.Бірки: Худзік В., Солонинко І.


Призовим кубком за перше командне місце в турнірі з боксу «Лицарі Батьківщини» нагороджена Команда «Батьківщина молода», яка представляла боксерський клуб «Шкіряна рукавичка», друге і третє командне місце відповідно зайняла – Команда с. Мшанець та Команда м. ЧортківУсі призери були нагороджені медалями, пам’ятними дипломами від «Батьківщина молода» та призами від «Блоку Юлії Тимошенко».За словами організатора відкритого заходу, голови Тернопільської обласної МГО ВМГО «Батьківщина молода», депутата Тернопільської міської ради (фракція «Блоку Юлії Тимошенко») Ігора Яворського: – «…відкритий турнір з боксу «Лицарі Батьківщини» від тепер буде постійним спортивним турніром від «Батьківщина молода». На виборах до Тернопільської міської ради я, як кандидат в депутати, був автором передвиборчої програми «Блоку Юлії Тимошенко» – «Як забрати молодь з вулиць!». Виділяючи кошти на соціальні програми місцева влада не може подолати дитячу наркоманію, алкоголізм, тютюнопаління та злочинність, тому що увагу, перш за все, потрібно звертати на корінь цих соціально негативних явищ  – на дитячу безпритульність, а зокрема на те, що наші діти знаходяться без нагляду на вулиці. Молоді потрібно дати альтернативу «вулиці», дітей потрібно зайняти чимось суспільно корисним, тому наша організація й впроваджує в життя ряд культурно-патріотичних (молодіжні вечірки Українські гульки «Батьківщина молода») спортивно-масових (відкритий турнір «Королі жиму Тернопільщини», відкритий турнір з боксу «Лицарі Батьківщини») заходів та акцій, популяризуючи таким чином спорт, здорових спосіб життя, що в свою чергу призведе до  формування високоосвічених, кваліфікованих та високоморальних будівників нової  молодої України європейського зразка».


ТОМГО ВМГО «Батьківщина молода» висловлює велику подяку тренерському складу ОДЮСШ «Спартак» Савченку І.П., Фірману Р.Р. та президенту боксерського клубу «Шкіряна рукавичка», на базі якого й проходив турнір, Ігорю Марцінковському. Від щирого серця дякуємо голові ВМГО «Батьківщина молода», народному депутату України від Блоку Юлії Тимошенко Євгенію Суслову, який допоміг організувати відкритий турнір з боксу «Лицарі Батьківщини».


 

Попередня

Тарас Григорович Шевченко — вічно живий у наших серцях!

Наступна

Начальник з купленим дипломом?