• 16 Жовтня, 2021

Свободівець «попався» з хабарем

Не пройшов й тиждень з моменту приходу Свободи в тернопільську обласну раду, як один з засновників і керівників організації на Тернопільщині, двічі судимий Вовк Петро Ізидорович, попався з хабарем.

Як повідомляє прокуратура області, 21 березня 2009 року прокурор Тернопільської області Іван Мельничук порушив кримінальну справу за ч.2 ст.368 КК України стосовно керівника однієї з районних дирекцій кіновідеомережі.


Дослідчою перевіркою встановлено, що директор  районної кіновідеомережі  (він же депутат районної ради) 21 березня 2009 року у місті Тернополі отримав від підприємця хабара в сумі 30 000 гривень. 


Ці гроші він одержав   за укладення договору оренди частини приміщення кінотеатру, розташованого в одному з райцентрів  області.


Площа приміщення, за який керівник вимагав хабара у підприємця, становить 60 метрів кв., вартістю 10 гривень за 1 метр кв. 


У кінотеатрі підприємець планував облаштувати кафе-бар, а «початковий внесок» в  30 000 гривень  у кишеню посадовцю,  мав  би  сприяти  не тільки укладенню договору оренди,  а й  зменшенню орендної плати у майбутньому.


Слідство у кримінальній справі веде слідчий прокуратури області.


Свобода утверджується на Тернопільщині. Почали з кінотеатрів, а закінчать…


 

Попередня

Якщо в усіх бідах України винна Тимошенко, тоді за що в цій країні відповідає Президент?

Наступна

На конференції з модернізації газотранспортної системи України Тимошенко жорстко відстоювала національні інтереси України