• 29 Вересня, 2021

Чортківські бютівці вшанували матір

В другу неділю травня за ініціативою Чортківської районної та міської партійних організацій ВО «Батьківщина» було проведено соціальну акцію «Вшануймо матір…»

Приємною несподіванкою для молодої багатодітної матері Надії Мармус став візит партійних активістів, котрі завітали до оселі матері трьох діток з подарунком та квітами. Надія  у переддень свята Матері повернулася з пологового будинку, де на світ появилися двійнятка Олежик та Іринка, а вдома на братика та сестричку чекав старший синочок сімейства Мармусів. 


24 – річна Надія проживає у скромному помешканні з чоловіком, дітьми та старенькою мамою. Нещодавно похоронили господаря, батька Надії. Матеріальні нестатки, проблеми та  тривоги не зруйнували людяності та моральних якостей родини, їх поважають у місті, цінують сусіди. Було надзвичайно тепло на душі від того, що саме до цієї молодої матусі прийшли з привітаннями та подарунком з нагоди Дня матері.

Попередня

«Батьківщина молода» вшанувала матерів

Наступна

Тимошенко спромоглася переконати Раду Фонду враховувати специфіку України та піти на безпрецедентне в історії МВФ пом’якшення умов для нашої держави