• 16 Жовтня, 2021

Уряд продовжить виділяти кошти для подолання наслідків повені 2008 р. у західних регіонах

Процес надходження і реалізації коштів буде контролюватися Контрольно-ревізійними управліннями в областях України, які постраждала від минулорічної повені.Уряд України має намір продовжити виділення коштів на подолання наслідків повені, що сталася в західних регіонах України в 2008 році.
про це вчора, на засіданні Кабінету Міністрів заявила прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО.
Вона зазначила, що в деяких ЗМІ звучить неправдива інформація про те, що уряд не виділяє коштів для ліквідації наслідків.
«У ЗМІ останнім часом звучать провокаційні заяви, що не ведеться робота, що не виділяються гроші. Я відразу хочу це спростувати, це не відповідає дійсності», – сказала Ю.ТИМОШЕНКО.
Вона повідомила, що сьогодні уряд планує виділити з резервного фонду значну суму грошей для розрахунків з підрядними організаціями, які вже провели роботи з ліквідації наслідків повені, а також виділити більше 200 млн. грн. на поточні роботи, пов`язані з будівництвом водозахисних споруд.
За словами Ю.ТИМОШЕНКО, уряд планує цього року відремонтувати велику частину всіх водозахисних споруд, які були пошкоджені під час повені.
Прем`єр-міністр також повідомила, що уряд надасть державні гарантії постраждалим областям з метою залучення інвесторів для виконання робіт із запобігання наслідкам повені.

Попередня

Юлія Тимошенко привітала футбольну команду України з великою перемогою

Наступна

Депутати фракції БЮТ у Тернопільській міськраді та активісти Тернопільської міської організації «Батьківщина» сьогодні, 22 травня вшанували останню мрію славетного Кобзаря України Тараса Григоровича Шевченка