[an error occurred while processing the directive]

Вітання Юлії Тимошенко з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей

Дорогі діти, батьки!

Від усього серця вітаю вас з теплим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей. Дуже хочеться, щоб наші діти, діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими.
Наш Уряд усю свою роботу спрямовує на те, щоб Україна була сильною та незалежною країною. У багатому та справедливому суспільстві не може бути нещасливих дітей. І я щиро вірю, що настане той час, коли в нашій країні не буде жодного малюка, який би виховувався поза родиною.

В минулому році, у порівнянні з 2007 роком, на тридцять відсотків збільшилася кількість дітей, які знайшли свої родини. Я щиро дякую кожній сім’ї, яка усиновила дитину і хочу уклонитися кожному з прийомних батьків, які подарували цим діткам своє серце, любов, родину, домівку.

Ці цифри – не гола статистика, за ними стоять долі дітей. Такі позитивні тенденції є ще одним підтвердженням правильності курсу, обраного нашим Урядом.

Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Вірю, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю. Якщо розібратися, то врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Дорогі дітки! Вірте у казку, у власні сили, в те, що життя прекрасне, а Україна сильна!

З любов’ю, Юлія Тимошенко

[an error occurred while processing the directive]