• 9 Травня, 2021

БЮТ просить всіх громадян не вірити телеканалу «Інтер»

Заява фракції «Блок Юлії Тимошенко» у Верховній Раді України

21 червня на телеканалі «Інтер», що контролюється власником «РосУкрЕнерго» Дмитром Фірташем, був розіграний безпрецедентний істеричний шабаш, спрямований проти Уряду та України.

Такої несамовитої ненависті і люті до Української держави, до Прем’єр-міністра, до всього українського не було продемонстровано ніким і ніколи за всі роки незалежності України. У звичайної людини подібні трансляції можуть викликати справжній шок.

Пан Фірташ, який безкомпромісним рішенням Уряду Юлії Тимошенко був примусово усунутий від тіньового газового бізнесу та непрозорих надприбутків, сьогодні кидає в бій свої останні резерви та ресурси, щоб за будь-яку ціну повалити Уряд, створити в країні хаос і напругу, викликати у людей зневіру та розчарування і на цій хвилі повернутися до корупційних та тіньових схем.

Цього не буде! Фракція хоче запевнити різноманітних фірташів та його посіпак у тому, що корупція більше не керуватиме Україною, Уряд Тимошенко не дозволить збиткуватися над державою!

Сьогодні, в часи глобальної світової фінансової кризи, Уряд України на чолі з Юлією Тимошенко є єдиним інститутом влади, який контролює ситуацію в країні і здатен впоратися з кризою, повернути людям надію та сподівання на покращення життя, відновити зростання економіки. Окрім Юлії Тимошенко з цим надскладним завданням не може справитися ніхто. І це визнали навіть її опоненти.

Тому дуже прикро, що замість об’єднання зусиль, замість консолідації для боротьби з кризою, знаходяться сили, які не дають працювати, блокують урядову політику і розповсюджують панічні та недостовірні дані про ситуацію в країні.

Те, що робить сьогодні «Інтер», може називатися однозначно – інформаційною диверсією проти Української держави, бо сповнений ненависті до всього, що пов’язане з Урядом незалежної України.

Фактично сьогодні канал став рупором антиурядових сил, який несе загрозу національним інтересам України.

А тому, фракція звертається до всіх громадян України з проханням не вірити «Інтеру», не вірити Фірташу. Цей телевізійний канал контролюється кланами і ретранслює виключно їх інтереси.

Фракція звертається до всіх українських політиків з проханням утриматися від участі у всіляких сумнівних політичних шоу на каналі: для порядного і чесного політика сьогодні брати участь у них – сором і ганьба.

Принагідно фракція звертаюся до журналістів телеканалу. Ми розуміємо, що сьогодні вам важко протистояти цензурі і страшно втратити роботу через непослух та непокору. Однак хочеться вірити, що журналістська честь та гідність все ж візьмуть гору над цинізмом та тиском власника.

Попередня

Дискотека “Здоровим бути модно!”

Наступна

Юлія Тимошенко: Новий Бюджетний кодекс дозволить децентралізувати місцеві бюджети