• 20 Січня, 2022

ВІТАННЯ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО З ДНЕМ МОЛОДІ

Дорогі друзі!

З Днем молоді!


Від щирого серця хочу привітати і тих, хто тільки починає доросле життя, і тих, для кого молодість – не тільки паспортні дані, а й філософія життя, незалежно від віку і пройденого шляху.


Зі святом невичерпної віри, енергії, оптимізму, кохання і мрій – нехай часом наївних, але таких жаданих і досяжних усупереч обставинам і перепонам.


Звертаюся до Вас з особливим натхненням і радістю, бо знаю: ми – однодумці. В найскрутніші моменти в історії країни ми були разом. І сьогодні, коли країна проходить серйозне випробування світовою фінансовою кризою, помноженою на гостру політичну боротьбу, зумовлену наближенням президентських виборів, кинуто виклик всім, кому не байдужа доля нашої держави.


Зараз Україні як ніколи потрібні успіхи. Потрібна віра в майбутнє на противагу безглуздій і безпідставній істерії тих, хто сьогодні мав би переконливо і твердо вести націю в завтрашній день. Потрібен оптимізм і прагнення кращого. Потрібні саме ті риси, які притаманні молодості. Впевнена, разом ми переможемо!


Бажаю вам не згаяти молодість, бо вона є фундаментом дорослого життя. Вчіться, читайте, працюйте над собою, закохуйтеся, прагніть успіхів і не розчаровуйтеся від невдач. В молодості всі ми віримо у безмежність життя, а я переконана: життя і справді є таким, яким ми його уявляємо і відчуваємо.


 


Щастя, удачі і досягнень! Зі святом!


 


З повагою


Прем’єр-міністр України                              Юлія Тимошенко.

Попередня

Юлія Тимошенко: «У мене немає сумнівів у перемозі на президентських виборах»

Наступна

ПРИВІТАННЯ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ