• 8 Грудня, 2021

Вечірка «Здоровим бути модно» від «Батьківщини молодої»

28 червня в День молоді Зборівська районна молодіжна громадська організація ВМГО «Батьківщина молода» організувала у Зборові грандіозну дискотеку на підтримку здорового способу життя «Здоровим бути модно».


Активісти організації вітали усіх присутніх зі святом та вручили кожному листівки із привітаннями Юлії Тимошенко.Голова Зборівської районної МГО ВМГО «Батьківщина молода», голова фракції БЮТ у Зборівській райраді Олександр Парацій:


– Бути молодим – прекрасно. Ви це й самі прекрасно знаєте, але не забувайте, що бути молодим означає ще й бути незалежним, бути неупередженим, бути безстрашним, вірити в свої сили і знати, що немає нічого недосяжного. Тому з нагоди свята бажаю усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа та тіло.Загалом молодіжну вечірку під відкритим небом відвідало близько 1500 зборівчан та гостей міста.


Попередня

Громадські приймальні БЮТ захищають права людей

Наступна

Уряд проводить відкрите засідання з метою з’ясувати поточну проблематику в аграрному секторі і в аерокосмічній галузі і разом відпрацювати рішення, які можуть дати відповідь на питання в ці важкі кризові часи