• 9 Травня, 2021

Дорогі співвітчизники!

Нашій державі, нашій рідній Україні виповнюється 18 років. Це – вік повноліття. Це значить, що у вільній, незалежній, демократичній Україні зросло нове покоління людей, а сама Україна сталася, ствердилася і відбулася. Ніхто і ніколи більше не поставить під сумнів існування України, української нації, українського народу.


За всі ці роки було в нашій історії багато успіхів, багато доброго, щасливого і радісного. Але були і прикрощі та невдачі, розчарування та втрати. Так уже ведеться в світі, що процес державотворення не може бути легким та безхмарним. 


Сьогодні Україна переживає не найкращі часи за 18 років незалежності. Безпрецедентна світова фінансова криза не обійшла стороною і нас. Але я переконана: це хоч і прикре, але тимчасове явище. Ми подолаємо кризу, я обіцяю Вам! Я не покладу рук і не заспокоюся доти, доки на нашій прекрасній Землі не постане справді вільна, справді незалежна щаслива і багата демократична Україна. Це мета багатьох поколінь, це мета сучасної країни, це моя найзаповітніша мрія, від якої я ніколи не відступлюся.


Дорогі співвітчизники! Я щиро, від усього серця вітаю Вас з Днем незалежності. Я бажаю Вам та Вашим родинам щастя, радості, успіхів, сімейного затишку і любові. Я бажаю Вам всього найкращого, що є в цьому світі.


І прошу Вас: вірте в Україну, любіть її, поважайте свою Державу. Все буде добре, бо Україна – сильна!


З повагою


Прем’єр-міністр України                      Юлія ТИМОШЕНКО


 

Попередня

Шановні жителі Тернопілля!

Наступна

Юлія Тимошенко: Історичні реліквії мають повертатися на Батьківщину