• 29 Червня, 2022

Губернатор Юрій Чижмарь програв ще один суд

15 вересня 2009 року Тернопільський міськрайонний суд виніс рішення в цивільній справі за позовом голови Тернопільської ОДА Юрія Чижмаря до голови ТОО ВО «Батьківщина», народного депутата України Василя Деревляного про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірних відомостей.

Звертаючись із позовом до суду Юрій Чижмарь просив визнати недостовірною та такою, що принижує його гідність, честь та ділову репутацію інформацію, поширену в березні цього року народним депутатом Деревляним В.Т. під час прес-конференцій, інтерв’ю та ефірів на місцевому телебаченні.


Зокрема, на думку губернатора, до такої інформації відносяться наступні висловлювання нардепа:


–                            «… ті розкрадання земельні, які були, ці розкрадання лісів, які були прийняті розпорядженнями і голови Тернопільської райдержадміністрації і обласної адміністрації, ті розкрадання, які сьогодні проводяться, Тернопільського ставу і парку Шевченка, ті розкрадання, які виділив кошти Кабінет Міністрів з резервного фонду жителям гуртожитків і багато інших. Це питання про перенесення полігону в Білій, бо там біля лісу 20 гектарів землі. Ось це є ці розкрадання, які чинила облдержадміністрація і її вище керівництво разом, спільно з районними…»


–                            «… партія під керівництвом голови ОДА, що вони прийдуть і наведуть лад. Ми вже бачимо для кого вони навели лад і скільки вони коштів розікрали…»


–                            «… ліквідації Тернопільської області керівництвом Тернопільської ОДА та Секретаріатом Президента під час адмінреформи … На сьогоднішній день є інформація, що керівництво Тернопільської ОДА подало відповідний лист у Секретаріат Президента, в якому зазначається, що Тернопільську область від час адміністративної реформи можна розформувати …»


–                            «… всім відомо, що перший номер у їхньому списку губернатор Чижмарь причетний до кількох афер: землі лісового господарства, пантоми на ставу…»


Однак, оцінивши докази відповідача Василя Деревляного суд прийняв рішення відмовити в задоволенні позовних вимог Юрія Чижмаря.


— Вважаю, що своїми висловами я не порушив жодних прав голови Тернопільської ОДА, не завдав шкоди його честі , гідності та діловій репутації, — заявив народний депутат України Василь Деревляний. — Мабуть кандидат юридичних наук Юрій Чижмарь не в достатній мірі володіє законодавством, що регулює особисті немайнові права громадян, адже коли б він, як юрист, особисто належним чином оцінив мої вислови та свої попередні дії то і сам не побачив би там порушення законодавства з моєї сторони.


Нагадаємо, що раніше печерський районний суд міста Києва відмовив у задовлені позову голови Тернопільської ОДА Юрія Чижмаря до народного депутата України Сергія Соболєва (фракція БЮТ) із подібними вимогами.


 


Прес-служба ТОО ВО «Батьківщина»

Попередня

Юлія Тимошенко оголосила війну «земельній мафії»,

Наступна

Повернути молодих в’язнів до нормального життя