• 24 Травня, 2022

Завдяки «бютівцю» школярі зможуть встановити спортивні рекорди

25 вересня у Тернопільській загальноосвітній школі №16 стартував художньо-спортивний конкурс «Веселі старти». У його відкритті взяли участь команди учнів та вчителів школи, а також військовослужбовці-артилеристи місцевої частини.

 Директор школи Борис Кордуба привітав учасників конкурсу, присутніх вболівальників учнів та педагогів.


Три команди того дня змагалися у різноманітних ігрових конкурсах з обручами, кульками, естафеті, інтелектуальних головоломках тощо. Їх підтримували творчими виступами школярі  як початкових класів, так і старших.


У перший день змагань перемогу здобула команда військовослужбовців, а друге місце розділили за сумою однаково набраних балів команди школярів та вчителів.


Головний меценат «Веселих стартів» колишній учень школи, а нині перший заступник голови ТОО ВО «Батьківщина» Володимир Бойко вручив переможцям цінні та солодкі подарунки. До речі,  ці змагання  вже третій рік поспіль відбуваються за підтримки Володимира Бойка.


Наступного тижня 28-30 вересня змагання продовжаться в різноманітних ігрових видах спорту, які вивчають у шкільній програмі учні.


30 вересня о 14 годині відбудеться підбиття підсумків змагань та нагородження призерів.


Попередня

Оголошення

Наступна

Помічник-консультант народного депутата України Василя Деревляного (БЮТ) Андрій Мастило рекомендує готуватися обирати Президента України