• 14 Квітня, 2021

У подарунок книги з бютівською символікою

30 вересня бібліотеки святкували свій, так званий, День Ангела – до адміністративних будинків книгарень цього дня направлялось чимало гостей з подарунками та вітальними словами.

Проте найбільшої радості працівники бібліотек отримали від виступу Прем’єр-міністра  України  Юлії Тимошенко з нагоди їх професійного свята, котра пообіцяла збільшити заробітну плату працівникам книгозбірень, які зберігають воістину неоцінені скарби для сучасного та прийдешніх поколінь – книги. Чортківські бютівці також долучилися до привітань бібліотекарів, завітавши до центральної районної книгозбірні та бібліотеки ЗОШ №5 м. Чорткова з новинками української літератури. Голова Чортківської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Ірина Зенчак – Гулька разом з депутатами районної ради Тетяною Мардаль та Марією Гаджалою подарували цінні книги Олега Лазаровича « Голодомор 1932-33 рр.» та Дмитра Ушакова «Видатні українці», які нестимуть читачам інформацію суспільно-історичних фактів нашої Вкраїни.


Окрім побажань на перших сторінках книг-подарунків з нагоди свята, урочисто підкреслює осіб, що завітали до книгозбірень, красива наклейка бютівського сердечка – символу любові, теплоти, гуманності…


Ірина Максимчук

Попередня

Щодо скасування результатів конкурсу з приватизації ОПЗ

Наступна

Вчителям – безкоштовні талони в інтернет – клуби