• 14 Квітня, 2021

Вчителям – безкоштовні талони в інтернет – клуби

В першу неділю місяця жовтнева просинь завжди оповита пеленою радості, любові, дитячих посмішок…

Осінь і Вчитель воєдино сплетені не тільки порою святкування на календарній сторінці, а й збиранням урожаю, що колись був засіяним зернами доброти, мудрості, гуманності… Осінь і Вчитель у круговерті життєвого плину не раз тішилися сонцесяйними поглядами діток, плакали краплинками дощу у разі їхніх невдач…


І знову Осінь та Вчитель, нога у ногу, ступили на жовтолистий палас, уквітчаний запашними квітами та щирими словами – привітаннями з нагоди професійного свята – Дня вчителя. До їхнього дуету приєдналося Гаряче серце, яке намагалося хоч трішки зігріти прохолодні жовтневі будні педагогів – за ініціативою голови Чортківської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Ірини Зенчак-Гульки було проведено акцію «Українці – нація, що лЮбить знання!». А саме, за сприянням БЮТу та з доброї волі керівників Чортківських інтернет-клубів,  вчителі Чортківщини отримали з нагоди Дня вчителя практично безкоштовні талони на інтернет – послуги. Відтепер педагоги краю зможуть  протягом року користуватися даними талонами завітавши у інтернет – клуби м.Чорткова, а саме: у Бізнес-інтернет центрі, «Spider», «Дельфін», «Stalker».


Тепер лише б бажання, і вчитель може користуватися Інтернетом – системою, яка безперервно розвивається людьми, що користуються її послугами. Освітяни матимуть змогу використовувати електронну пошту, приймати участь у телеконференціях, обговоренні різних питань, використовувати бази даних, передавати файли тощо.


Зоряна Віхніч, вчитель ЗОШ №7 м. Чортків

Попередня

У подарунок книги з бютівською символікою

Наступна

Шановні жителі села Великий Глибочок!