• 8 Грудня, 2021

Дорогі тернополяни!

14 жовтня ми відзначаємо одне з найвеличніших християнських свят – Покров Пресвятої Богородиці.

Цього дня ми з вдячністю і вірою приймаємо заступництво і клопотання за нас перед Господом Богом Пресвятої Діви Марії, згадуємо історичні події козацької доби і вкотре переконуємося у святості та чудотворності Покрова, який подарувала Божа Мати Українській Землі.


Для козаків свято Покрова було найважливішим у році. Цього дня  у Запорізькій Січі відбувалися вибори нового отамана. Саме цей день знаменував велику подію в історії України – заснування Української Повстанської Армії. Наші лицарі, визволителі рідної Батьківщини, щиро вірили, що Святий Покров охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею і покровителькою. 


Сьогодні ми стоїмо на порозі надзвичайно важливого вибору – вибору Президента нашої держави. З вірою у перемогу істинної справедливості ми повинні звернутися в молитві до Пречистої Діви Марії, щоб Вона оберігала і спрямувала нас на шляху боротьби за Українську Правду! Хай Вона накриє Своїм Покровом всіх, хто служить інтересам Нації і донесе наші молитви до Свого Сина і нашого Господа!


Бажаю Вам духовності,  миру і любові, незламності духу і безкомпромісності у боротьбі за побудову сильної української національної держави!


Слава Ісусу Христу!


Слава навіки!


 


Голова ТОО «ВО «Батьківщина»,


Народний депутат України Василь Деревляний


 


 

Попередня

Шановні воїни УПА!

Наступна

Уряд здійснить глибоку ґрунтовну реформу податкової системи – це значно зменшить податкове навантаження і складність податкової системи