• 20 Січня, 2022

Понад півсотні закоханих пар прикріпили колодки на «Дереві щастя»

«Навіки разом», «Поєднали свої серця», «В житті є одне щастя: кохати і бути коханими», «Остап + Наталя = «серце»… та багато інших написів, віршиків та признань у коханні вирізьбили та намалювали закохані тернополяни на своїх колодках.


Два місяці тому назад, 20 вересня Тернопільська обласна організація «Батьківщина» спільно з ковалями ПП «Віго» зробили подарунок для Тернополя – встановили вишукане коване дерево – символ вічного щастя та кохання для закоханих пар.


Першими, свою колодку на «Дерево щастя» почепили чоловік з дружиною, які саме цього року відсвяткували 50-річчя подружнього життя. Їм наслідувало понад п’ятдесят пар, які колодкою на кованому дереві увіковічнили свої почуття та подружнє щастя.


Варто зазначити, що тернополянам сподобався задум і подарунок організаторів, адже вони теж проявили оригінальність і вирізьбили на своїх колодках вірші та признання у вічному коханні.«Хай пристрасть ллється через край,


Хай почуття вирують.


Натхнення і любов у серці,


Навіки запанують.»


Такий віршик належить Тані та Андрію, які біля колодки прикріпили коване серце з вирізьбленим написом.
Не менш оригінальними і сентиментальними є й інші написи на колодках та серцях, спеціально кованих та закріплених на дереві.Яскравості кованому виробові додають також різнокольорові стрічки, серпантин та банти. До речі на деяких з них також є написи закоханих.


Попередня

Жителі с.Ванжулів Тернопільської області стали повноправними власниками своєї землі

Наступна

Юлія ТИМОШЕНКО: «Газовий контракт, підписаний у січні 2009 року, був справжньою перемогою України на 10 років вперед»