[an error occurred while processing the directive]

В ініційованому Юрієм Чижмарем судовому протистоянні із народним депутатом Василем Деревляним знову програв губернатор

26 листопада 2009 року Апеляційний суд Тернопільської області розглянув апеляційну скаргу голови Тернопільської обласної державної адміністрації на рішення Тернопільського міськрайонного суду від 15 вересня 2009 року в цивільній справі за позовом голови Тернопільської ОДА Юрія Чижмаря до голови ТОО ВО «Батьківщина», народного депутата України Василя Деревляного про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірних відомостей.

Врахувавши доводи представників сторін суд дійшов висновку про законність рішення суду першої інстанції, а тому, відмовив Чижмарю Ю.В. в задоволені апеляційної скарги.


Нагадаємо, що 15 вересня 2009 року Тернопільський міськрайонний суд виніс рішення в цивільній справі за позовом голови Тернопільської ОДА Юрія Чижмаря до голови ТОО ВО «Батьківщина», народного депутата України Василя Деревляного про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірних відомостей.


Звертаючись із позовом до суду Юрій Чижмарь просив визнати недостовірною та такою, що принижує його гідність, честь та ділову репутацію інформацію, поширену в березні цього року народним депутатом Деревляним В.Т. під час прес-конференцій, інтерв’ю та ефірів на місцевому телебаченні.


Зокрема, на думку губернатора, до такої інформації відносяться наступні висловлювання нардепа:


–                            «… ті розкрадання земельні, які були, ці розкрадання лісів, які були прийняті розпорядженнями і голови Тернопільської райдержадміністрації і обласної адміністрації, ті розкрадання, які сьогодні проводяться, Тернопільського ставу і парку Шевченка, ті розкрадання, які виділив кошти Кабінет Міністрів з резервного фонду жителям гуртожитків і багато інших. Це питання про перенесення полігону в Білій, бо там біля лісу 20 гектарів землі. Ось це є ці розкрадання, які чинила облдержадміністрація і її вище керівництво разом, спільно з районними…»


–                            «… партія під керівництвом голови ОДА, що вони прийдуть і наведуть лад. Ми вже бачимо для кого вони навели лад і скільки вони коштів розікрали…»


–                            «… ліквідації Тернопільської області керівництвом Тернопільської ОДА та Секретаріатом Президента під час адмінреформи … На сьогоднішній день є інформація, що керівництво Тернопільської ОДА подало відповідний лист у Секретаріат Президента, в якому зазначається, що Тернопільську область від час адміністративної реформи можна розформувати …»


–                            «… всім відомо, що перший номер у їхньому списку губернатор Чижмарь причетний до кількох афер: землі лісового господарства, пантоми на ставу…»


Однак, оцінивши докази відповідача Василя Деревляного суд прийняв рішення відмовити в задоволенні позовних вимог Юрія Чижмаря.


Раніше Печерський районний суд міста Києва відмовив у задовлені позову голови Тернопільської ОДА Юрія Чижмаря до народного депутата України Сергія Соболєва (фракція БЮТ) із подібними вимогами.


 


Прес-служба ТОО ВО «Батьківщина»

[an error occurred while processing the directive]