• 30 Липня, 2021

Валентина Лобода: «Україна є географічним центром Європи, тому, ми, українці, маємо жити у своїй державі не гірше ніж у інших країнах Європи»

За участі представників політичних сил в Тернопільській області відбувся круглий стіл у прес-клубі на тему: «Міжнародна інтеграція України. Який курс обирають політичні сили та їх кандидати на Президента України?»
Блок Юлії Тимошенко представила довірена особа кандидата у Президенти України Юлії Тимошенко – Валентина Лобода.
Валентина Федорівна озвучила позицію своєї політичної сили про те, що Чорноморський флот Росії може перебувати на території України лише до 2017 року, згідно передбачених Законом умов.
— Безперечно з сусідами потрібно жити в мирі, навіть є така народна приказка, що іноді краще мати добрих сусідів, ніж далеких родичів. Тому, відносини України з Росією повинні бути добросусідськими і рівноправними, — зазначила Валентина Лобода. — Нещодавно Юлія Тимошенко заявила, що Україна має чіткий вибір – це європейське співтовариство. Але партнерство, прагматичні, взаємовигідні відносини з Росією, як з одним з найбільших наших сусідів, – це значуща невід’ємна частина логічного розвитку нашої держави.
На переконання Валентини Федорівни, зараз Європу треба будувати в Україні.
— Без сумніву, і це позиція нашого лідера – кандидата у Президенти України Юлії Тимошенко, – шлях України – це шлях до європейської спільноти. Але для того, щоб наша держава стала частинкою цією спільноти, ми повинні розбудовувати Європу в Україні. Чесні закони, справжнє правосуддя і відсутність такого жахливого явища як корупція – це гармонія і порядок, з яким нас потім прийме світ, – наголосила Валентина Федорівна.

Попередня

«Батьківщина молода» привітала дітей-інвалідів

Наступна

Уряд спроектував 14 нормативних актів, які не просто борються з корупцією – а «рубають» її при корені