• 28 Червня, 2022

21 грудня з робочим візитом Тернопілля відвідала Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко

Перед зустріччю з професорсько-викладацьким складом та студентами Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачовського Юлію Володимирівну запросили на засідання Вченої Ради Медакадемії.
В ході засідання, за професійну і активну боротьбу з усунення наслідків і впливу епідемії грипу в Україні, особисті внески в розвиток вітчизняної медицини Вчена Рада Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачовського присвоїли Прем’єр-міністру Юлію Тимошенко вчене звання – професора медицини і нагородили мантією та беретом.

Під час свого виступу, в актовому залі Медакадемії, Юлія Тимошенко підкреслила, що уряд разом з медичними фахівцями напрацював комплексний пакет документів щодо реформування системи охорони здоров’я, починаючи від страхової медицини і завершуючи системою профілактики та реабілітації. Ці напрацювання будуть узгоджені з усіма фахівцями медичних закладів і страхових установ. З середини грудня в Україні діє Рада з питань реформування системи охорони здоров’я при Кабміні, яку очолює Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.«Ми будемо намічати усі невідкладні кроки, готувати необхідні проекти законів і рішень і дійсно готувати усю систему охорони здоров’я до фундаментальних реформ, включаючи введення страхової медицини.», – анонсувала Юлія Володимирівна діяльність новоствореного органу.


Нова система фінансування вітчизняної медицини, зокрема, передбачає, що за рахунок зменшення податків роботодавці купуватимуть медичні страховки для своїх працівників, а малозабезпечені верстви населення будуть частково або повністю, в залежності від доходів, мати медичну страховку за рахунок держави.


«Комбінація грошей людини, якщо вона має свій заробіток, комбінація грошей підприємств і бюджету дасть можливість нам побудувати нову систему фінансування, яка ляже в основу нормально розбудованої медицини, – заявила Юлія Тимошенко.


Прем’єр-міністр нагадала, що уряд уклав з провідними країнами світу, такими як США, Канада, Австрія, масштабні угоди на закупівлю найкращої медичної техніки під державні гарантії. Але на деякі угоди накладено вето Президентом.


«Переоснащення медичної галузі новою технікою для нас – це проблема з проблем. Деяка наша апаратура має по 40-50 років. Коли я дізнався про програму із Сполученими Штатами, де передбачено придбання обладнання на 500 мільйонів доларів, був приємно здивований. Це конкретна апаратура: томографи, чотиримірне УЗД, коли в Тернополі не чули про тримірне, та інше обладнання. Я зрозумів, що цей уряд на чолі з Юлею Володимирівною за останні десятиліття вперше поставив питання про модернізацію медицини. І не тільки поставив, але й успішно вирішує.», – підтвердив ректор Тернопільського медичного університету Леонід Ковальчук.


Юлія Тимошенко переконана, що модернізацію медичних закладів, а це в першу чергу місцеві лікарні, можна завершити за півтора року.


Юлія Тимошенко розповіла і про роботу та досягнення діючого Уряду, на яких сьогодні окремі політики намагаються будувати свої передвиборчі лозунги.


«Всупереч наслідкам політичної та економічної кризи Україна активно готується до Євро 2012. Силами уряду споруджуються стадіони, залучаються інвестори. І сьогодні ми йдемо на випередження Польщі у підготовці до Євро 2012.», – зазначила Юлія Тимошенко.


Саме уряд Тимошенко покращує рівень енергозбереження у державі,  «ставить» на ноги авіацію країни…


«Попередній уряд Януковича за роки свого «господарювання» не випустив жодного літака. А ми за два роки  роботи в галузі авіації визнані четвертою державою у світі по випуску літаків.», – зазначила глава Уряду.


Після спалаху економічної кризи, переконана Юлія Тимошенко, змінився увесь світ. Борючись з наслідками кризи в Україні чинному Прем’єр-міністру довелося боротися також з кризою у політиці, яку розгорнули Президенти з лідером Партії регіонів.


«Боротьба за владу в Україні для них переросла у знищення цієї країни, Уряду, бо якщо зникне Уряд то не буде і Тимошенко.», – запевнила Юлія Володимирівна.


І підтверджень цим словам більше як достатньо. А основним з них є  штучне знецінення національної валюти.


«Для того, щоб на 67%  опускати гривню реальних передумов в країні не було. НБУ Конституцією України відокремлений від Уряду і попри всі мої намагання сьогодні я не можу вплинути на той курс, що штучно створений.», – зазначила глава Уряду і додала, що через 2-3 місяці після виборів вона на посаді Президента України нормалізує курс гривні і долар в обмінниках не перевищуватиме 6,5 грн.


Словами вдячності зустріли Юлію Володимирівну дітки Збаразького дитячого садочку «Малятко». Саме завдяки Прем’єр-міністру України, народному депутатові України Василю Деревляному з державного бюджету були виділені кошти на спорудження паливної у дитячому садку, який цього року відвідують 75 дітей.Під час свого виступу у місті Збараж Прем`єр-міністр закликала людей бути пильними і не піддаватися на передвиборчі  провокації.


«Зранку в аеропорту я зустрілась з губернатором Тернопільської області. І він каже, що в Тернополі так погано. Люди в черги вистроюються біля наметів Партії регіонів, за гроші готові продати свої голоси. Але я не вірю, що у Тернопільській області – патріотично налаштованому краї люди підуть голосувати за недемократичного кандидата»,- зазначила Юлія Тимошенко


Юлія Володимирівна підкреслила, що розрив між основними кандидатами може складати «частки відсотків», тому явка виборців буде надзвичайно важливою, особливо у другому турі. «Я не виключаю, що між першим і другим турами частина кандидатів у президенти від демократичного сектора закликатимуть західну і центральну Україну не ходити голосувати. Тому я прошу вас бути пильними і не піддаватися на жодні провокації.», – сказала Юлія Тимошенко.Вона підкреслила, що має у своєму розпорядженні інформацію про те, що відповідна домовленість між деякими кандидатами у президенти від демократичних сил і Партією регіонів вже досягнута.


«Є і домовленості, і підписані контракти, і розставлені посади, і все решта. Інша річ, що потім Партія регіонів усіх кандидатів від демократичних сил акуратно відставить убік, якщо, не дай Боже, відбудеться її перемога», – зазначила Юлія Тимошенко.


Прем`єр-міністр наголосила, що балотується в Президенти виключно для того, щоб захищати Україну, оскільки ніхто інший з кандидатів на посаду глави держави цього зробити не зможе, адже всі інші кандидати захищають виключно кланові та особисті інтереси.«Іноді мене запитують, чи втомилася я від політики. Я хочу вам сказати – тут не у втомі справа, і у вас, і в мене, а справа у відповідальності. Якби було кому передоручити, якби я бачила такого політика реально, якому можна було б у руки передати країну і заспокоїтися, і сказати, що Україна захищена, можливо, я б уже зітхнула і зробила це», – заявила Юлія Володимирівна. «Але поки що, – додала вона, – знаючи всіх поіменно і досконально, не насмілююся, тому що це велика відповідальність».


До того ж глава Уряду зазначила, що результати виборів повинні не допустити приходу до влади кандидата від недемократичних сил. При тому Юлія Тимошенко запевнила, що якщо в другий тур  вийде не вона, а інший кандидат від демократичних сил, то БЮТ і вона особисто підтримають цього кандидата.


У містечку Хоростків Густинського району Прем’єр-міністр вручила близько тисячі державних актів на володіння земельними ділянками.Юлію Тимошенко урочисто зустріло більше п’яти тисяч хоростківчан і жителів прилеглих сіл, які приїхали побачити та почути Прем’єр-міністра України.


Юлія Володимирівна передала державні акти на право користування земельними ділянками сільським головам та особисто вручила 20 актів жителям села Увисла, серед яких були пенсіонери, освітяни, медики, водії, а основне люди, які від цього моменту є повноправними господарями на своїй землі.


Цінні документи на право приватної власності на земельні ділянки отримали жителі Густинського району: с.Увисла – 192 державних актів, с.Суходіл – 40, с.Вільхівчики – 40 актів.


Підволочиського району: с. Новосілка – 44 державних актів, с.Скорики -33, с.Зарубинці – 20, та с.Колодіївка -69 актів.


Теребовлянського району: с. Дворіччя – 83 акти, с.Багатківці – 21, с.Іванівка –  28 та м. Теребавля 19 актів.


Чортківського району: с.Великі Чорнокінці – 21 акт, с.Горішня Вигнанка – 8, с.Звиняч – 133, с.Мухавка -21, с.Угринь – 9 актів.


З неприхованим хвилюванням від усієї громади села Увисла та Густинського району виступила пенсіонерка Ковальчук Євгенія Іллівна. Жінка декілька десятиліть пропрацювала агрономом і добре знає яким багатством є для кожної людини родюча українська земля. Євгенія Іллівна щиро дякувала за всі добрі справи, які робить для України Юлії Тимошенко, а особливо за ту можливість, яку, завдяки ініціативі Юлії Володимирівни, отримали українці – безоплатне отримання державних актів на право власності на земельні ділянки.Під час спілкування з громадянами Прем’єр-міністр закликала людей не піддаватися на спроби місцевих чиновників нажитися на видачі земельних актів і зазначила, що на сьогоднішній день вже майже півсотні чиновників поплатилися своїм робочим місцем за те, що чинили перешкоди в процесі отримання громадянами актів за землю.


“Сьогодні є всі рішення уряду, усі директиви прийняті, щоб жодної копійки не було заплачено вами”, – сказала глава уряду, звертаючись до громадян, після чого нагадала, що з бюджету виділено усі необхідні кошти для виготовлення таких актів.


Юлія Тимошенко нагадала, що станом на сьогоднішній день громадянам України вже видано більш ніж півмільйона актів на право власності на земельні ділянки. А всього Кабінет Міністрів планує видати 6,5 млн. державних актів землекористування. “Ми взяли зобов’язання, і зараз день за днем нарощуємо кількість виданих земельних актів”, – заявила глава Уряду.


По завершення свого виступу Прем’єр-міністр вручила Почесну грамоту Кабінету Міністрів України голові Увислівської сільської ради Ковальчуку Василю Володимировичу за вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади, багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування. Всі присутні оплесками та вигуками привітали Василя Володимировича з заслуженою нагородою.Перебування Юлії Тимошенко на Тернопіллі завершилося візитом до міста Борщів, де голова Уряду зустрілася та виступала перед територіальними громадами районного центру та прилеглих населених пунктів.

Попередня

«Батьківщина молода» не забуває про неповнолітніх виховної колонії

Наступна

Активісти Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» у Тернопільській області вітали малечу в День Св. Миколая