• 25 Травня, 2022

Активісти Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» у Тернопільській області вітали малечу в День Св. Миколая

Підволочиська молодіжна ГО ВО “Батьківщина та Тернопільська міська ВО “Батьківщина” з подарунками від Св. Миколая завітала до дітей позбавлених батьківської опіки, а також дітей інвалідів та з малозабезпечених і багатодітних сімей.

Підволочиська районна МГО ВО «Батьківщина молода» за місяць до святкування Дня Св. Миколая організували збір благодійної допомоги у м. Скалат. Завдяки небайдужим скалатчанам та спонсорам – прихильникам Блоку Юлії Тимошенко (окремі слова подяки передаємо Роману Папіровському з м. Підволочиськ за значну матеріальну допомогу) діти інваліди, з багатодітних та малозабезпечених сімей таки отримали подарунки від Святого Миколая.


За словами голови Під волочиської молодіжної громадської організації ВО «Батьківщина молода» Тетяни Ляхович, 19 грудня активісти організації відвідали з подарунками, одягом, взуттям, іграшками, солодощами та фруктами 9 сімей з дітьми інвалідами у м. Підволочиськ, 34 діток з малозабезпечених та багатодітних сімей у м. Скалат, а також в черговий раз побували з подарунками у дитячому будинку в с.м.т. Гримайлів.


«Дитяча усмішка, радість малечі від отриманих подарунків і слова вдячності за турботу – це найкращий подарунок у День Св. Миколая для дорослої людини.», – зазначила Тетяна Ляхович.


Не забули про діток позбавлених батьківської опіки і представники Тернопільської міської організації «Батьківщина». У День Святого Миколая депутат Тернопільської міської ради від фракції «Батьківщина-БЮТ» Ірина Кирик та керівник партійної первинної організації Руслан Рутецький відвідали вихованців Тернопільського дитячого будинку «Малятко» та Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку.З подарунками, партійними сувенірами, солодощами та концертною програмою діти радісно зустріли гостей. Концертну програму для малюків підготували учні 6-го красу Тернопільської ЗОШ №25.


Попередня

21 грудня з робочим візитом Тернопілля відвідала Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко

Наступна

Благодійний концерт для дітей-сиріт