• 17 Травня, 2021

Звернення Левка Лук’яненка до співвітчизників

Шановні громадяни України!


Боротьба за Україну триває. До влади знову намагаються прийти антиукраїнські, кримінальні сили. Ми з вами в 2004 році змогли відвернути загрозу перетворення України на олігархічно-бандитський заповідник. На жаль, минулі п’ять років не були роками здійснення наших надій, і Україні знову загрожує захоплення влади тими ж олігархічними силами.


Партія регіонів вдруге висунула Віктора Януковича кандидатом на найвищу посаду в державі. Можливі наслідки його керівництва важко й навіть страшно собі уявити. Президентство Януковича, не дай Боже виграти йому вибори, стало би всесвітньою ганьбою для України. Некультурний і малоосвічений, неукраїнський за духом чоловік, що плутає прізвища російської поетеси Ахматової з донецьким олігархом Ахметовим, який далекий від знання української літератури, культури й української національної історії – не може очолити велику європейську державу.


Неспростовним фактом залишається те, що Віктор Янукович був двічі засуджений за кримінальні злочини – за крадіжку й розбій. Жодна країна світу не має глави держави з подібним минулим. Лідер жодної цивілізованої країни не сприйме за рівню президента з такою ганебною біографією. І що подумає світ про українців, що ми такої ж моралі, як і він?


Оточення Віктора Януковича, яке й буде визначати його політику, повністю просякнуте ненавистю до всього українського. Воно мріє надати російській мові статус державної, що призведе до фактичного знищення української мови, як це сталося в Білорусі з білоруською після того, як Лукашенко проголосив російську другою державною. Псевдодослідники з Партії  регіонів у своїх творах постійно обливають брудом національних героїв, торочать про слов’янську єдність, не визнають українських національних церков, а „моляться” лише в московській. Гуманітарний віце-прем’єр в уряді Януковича (тобто той, який відповідає за культурну сферу та національний дух) Дмитро Табачник глузує з української національної ідеї, принижує патріотичну інтелігенцію, називає Україну західним антиросійським проектом, ніби українці не боролися за відродження своєї державності впродовж минулих сторіч.


Важко уявити собі портрет Януковича в кабінетах органів Міністерства внутрішніх справ, у школах та інших навчальних закладах, у кабінетах начальників колоній, а також його, як Верховного головнокомандувача Збройних Сил України.


Янукович не може написати й сторінки тексту без десяти помилок, а має звання професора. Він навіть не може пояснити, де й коли здобув науковий ступінь доктора наук і те саме звання „професора”.


Незаконне захоплення ним лісу, землі, будування палаців, придбання квартир, яхт, дорогих автомобілів, недекларування власних доходів свідчить про те, що Янукович не відмовився від шахрайських і злодійських методів життя. Уся протоптана Януковичем дорога від колонії для неповнолітніх до екс-глави Уряду, від кінця 60-х років аж до сьогоднішнього дня – аморальна й злочинна.


Окремо хотів би звернутися до славного Донбасу. Шановні мешканці Донецького краю! Ви є основною опорою Януковича, ви підносили його рейтинги, вважаючи його своєю людиною. Невже життя ваше хоч трошки подібне на королівське життя Януковича? Хіба у своєму багатому краї ви маєте хоч частиночку такого достатку?


Сьогодні відкриті кордони світу, і багато ваших земляків бували на Заході. Вони розповідали, як там живуть, харчуються, одягаються і відпочивають люди, і що культура стосунків між людьми є значно вищою. Невже ви не хочете, щоб ваші діти вчилися, були ввічливими, культурними і з повагою ставились до бабусь, дідусів і своїх батьків, любили свій край і всю Україну. Донеччина дала Україні славних синів – Володимира  Сосюру, Олексія Тихого, Миколу Руденка і ще багатьох інших, які були й залишаються гордістю всього нашого народу. Ці люди є кращим прикладом для наслідування.   


Партія регіонів готується до фальсифікації виборів. Знову обман і злочин. Давайте покладемо кінець цій неправді.


Прийдіть, обов’язково прийдіть на виборчі дільниці й проголосуйте самі, щоб за вас це не зробили фальсифікатори. Не віддайте владу тим, хто не дбає про Україну та її громадян, а лишень про самих себе!   


Не голосуйте за Януковича!


Не слухайте тих, хто радить 7 лютого залишитися вдома. Низька явка виборців на Заході та в Центрі вигідна Януковичу, бо тоді спантеличені його пропагандою мешканці Сходу та Півдня прийдуть дисципліновано на дільниці та складуть ту більшість, яка потрібна для перемоги Януковича.


Не спокушайтеся й на поради тих, хто каже голосувати проти обох. Це так само спеціальна технологія Януковича для Західної та Центральної України. Тут хай проти обох, а в його рідних краях – за нього, „рідного”, за Януковича.


Нема такого кандидата, який зветься „проти обох”.  Є Янукович та є Тимошенко, і Президентом стане хтось один з них. Хто саме, залежить від нас з вами.


Під час першого туру я нікому не нав’язував своєї думки. Кожний обирав свого. На жаль, демократичні сили не спромоглися визначити єдиного кандидата. За них це зробили виборці. До другого туру вони просунули Юлію Тимошенко.


Я давно її знаю. Мені добре відомі її сильні й слабкі сторони, її добрі якості й якісь недоліки.  Але нині мова про важливіше  Доля обрала саме цю жінку, аби дати шанс зупинити навалу антиукраїнської орди на чолі з Януковичем.


Їй потрібна наша допомога.


Врятуймо Україну разом!        


Левко Лук’яненко, Герой України, учасник бойових дій Другої  світової війни

Попередня

Аби завадити олігархічному криміналітету Юлія Тимошенко поновить єдність демократичної команди

Наступна

Степан Бандера – Герой України