• 16 Жовтня, 2021

Юлія Тимошенко: зміцнення української культури є змістом і суттю мого перебування в політиці

“Для мене зміцнення і розвиток нашої рідної української культури є змістом і суттю перебування в політиці. І я буду докладати всіх зусиль, щоб так і було”, – сказала Юлія Тимошенко, виступаючи 22 січня на урочистих зборах з нагоди Дня Соборності України у Львівському оперному театрі.

Керівник уряду додала, що під час відвідин могили відомого українського композитора Володимира Івасюка пригадала про проблеми зі встановленням йому пам’ятника, а також про те, як боялися в Україні співати українські пісні і як ці пісні забороняли співати. “Я хочу, щоб в Україні більше ніколи такого не повторилося. Я хочу, щоб українці більше ніколи не ховали ні від кого свої прапори, свою культуру і свою справжню історію”, – підкреслила вона.


Юлія Тимошенко також наголосила, що українська мова мусить залишатися єдиної державною мовою України. “Для мене є святою наша українська мова. І я ніколи не допущу навіть думки про те, що в Україні має бути будь-яка інша державна мова, окрім української. Єдина державна українська мова є базисом і основою розвитку і зміцнення України”, – переконана кандидат в Президенти.


Юлія Тимошенко також додала, що на посаді керівника держави не дозволить розміщення військових баз іноземних держав. “На території України не може бути ніяких військових чужих баз. І ніколи я на посту Президента не допущу таких несумісних зі зміцненням держави дій”, – пообіцяла вона.


“Я хочу як політик, як людина, яка служить Україні, бути серед тих людей, які завойовували і завойовують славу, незалежність і свободу України”, – зазначила прем’єр. 


Юлія Тимошенко вважає, що у другому турі президентських виборів демократичні сили мусять довести, що саме демократичний вибір є майбутнім України. “Я хочу попросити вас допомогти мені не програти цей головний важливий бій, і саме ці президентські вибори. Я ніколи не підведу ні вас, ні Україну, ні наше майбутнє, яке ми з вами бачимо однаково. Україна буде сильною європейською державою. Україна буде сильною серед сильних і ніколи не дасть зруйнувати головне – цілісність, незалежність, суверенність, і всі наші шанси будуть втілені в життя. Я живу лише з одним гаслом – Україна перш за все”, – підкреслила вона.


www.tymoshenko.ua


 

Попередня

Дорога українська родино!

Наступна

Ми можемо бути сильними лише разом!