• 5 Серпня, 2021

Тарас Стецьків закликав галичан обирати демократичне майбутнє України – Юлію Тимошенко!

Сьогодні, 28 січня відбулася прес-конференція за участі народного депутата України, фракція НУНС Тараса Стецьківа. В рамках свого перебування на Тернопільщині Тарас Степанович зустрівся з жителями Теребовлянського та Зборівського району, виступив в ефірі Тернопільського обласного телебачення та поспілкувався з місцевими представниками засобів масової інформації. Народний депутат закликав тернополян та жителів нашої області не піддаватися на провокації та підкуп, адже в руках виборців сьогодні доля наступних поколінь, майбутнє України.

«Наступають визначні часи в історії нашої держави. Я хочу наголосити на тому, що сьогодні ми маємо вибір між прямо протилежними кандидатами. Завдання цих виборів – не допустити реваншу антиукраїнських сил і підтвердити авторитет демократичності України. Недопустимими є: фальсифікації, зрив виборів, маніпуляції волевиявленням народу, невизнання стороною яка програє їх очевидних результатів. Бо це буде ставити під загрозу саме існування Української держави», — зазначив Тарас Стецьків. Через небезпеку, яку з приходом до влади несе проросійський кандидат у Президенти України Янукович, Громадський рух Народна самооборона виступила на підтримку кандидата від демократичного табору – Юлії Тимошенко.


«Сьогодні майбутнім України є Юлія Тимошенко, для якої наші базові цінності – українські та європейські – є найважливішими, яка відстоює інтереси держави в світі, яку поважає Європейська спільнота. На жаль, демократичні сили, на відміну від 2004 року, не змогли висунути єдиного кандидата на посаду Президента України. Разом з тим ми повинні розуміти, що в другому турі наш обов’язок проголосувати за того кандидата, який веде боротьбу проти сил реваншу – Януковича та його оточення.»


За словами пана Стецьківа, майбутнє України залежить від свідомого і одностайного волевиявлення галичан.


«Попри те, що схід в своїй більшості підтримує Януковича, центр та західна Україна віддає перевагу націонал демократам, яких сьогодні представляє кандидат у Президенти України Юлія Тимошенко», — наголосив Тарас Стецьків.


Попри всі піар-технології, які застосовує Янукович та його команда, він залишається тим самим, двічі судимим і малоговірким.


«Як би сьогодні Януковича не прилизували, він залишається тим самим Яуковичем. В своїх останніх виступах він заявив, що місце жінки на кухні, але не подумав про тисячі українських жінок, які досягли і досягають не меншого визнання за чоловіків у різних сферах та галузях суспільства, не подумав, про жінок, які долучилися до державотворення, розвитку України», — прокоментував народний депутат Тарас Стецьків і додав, —  Я особисто не хочу, щоб в школах нашої держави висів портрет двічі судимого президента…»


За словами Тараса Стецьківа, сьогодні не можна ігнорувати заяви, котрі відкрито роблять представники Партії регіонів про другу державну мову – російську, про від’єднання Галичини від України, а на базі решти України – створення російської держави, зокрема це пропонує «регіонал» Дмитро Табачник.


Ще не безпечнішою ситуацією, яку прогнозує народний депутат Стецьків – може бути невизнання однією стороною результатів виборів.


«Найстрашніше, що може бути в результаті цих виборів, це коли одна сторона, а зокрема Янукович не визнає результату виборів, коли з невеликим відривом переможе Юлія Тимошенко. На підтримку Європи в даному випадку ми не можемо розраховувати, але цього тільки й чекає Росії. І це буде дуже небезпечна ситуація, коли контроль над Україною буде в руках Росії», — зазначив Тарас Стецьків.


Народний депутат Тарас Стецьків закликав галичан та зокрема тернополян вибрати правильний курс України в майбутнє:


«Шановні тернополяни та жителі області, якщо ви хочете сильної, демократичної, європейської держави, прийдіть на вибори 7 лютого та проголосуйте за кандидата від націонал-демократичного табору – Юлію Тимошенко!»

Попередня

УГКЦ закликає йти на вибори, «не ховатися, не голосувати проти всіх»

Наступна

Збірку книг про Степана Бандеру передано до Тернопільської обласної бібліотеки