• 22 Вересня, 2021

Володимир Бойко: «У списку виборців, за адресою де я проживаю було зазначено прізвище, ім’я та по батькові невідомої мені особи, яка ніби то прописана у моїй квартирі»

Під час свого виступу на черговому засіданні прес-клубу «Реформ», 7 лютого заступник голови ТОО ВО «Батьківщина» Володимир Бойко звернувся до правоохоронних органів з проханням оперативніше реагувати на звернення та фіксувати, згідно чинного законодавства, всі порушення.


«Сьогодні я особисто був свідком порушення на виборчій дільниці, — зазначив Володимир Бойко. — У списку виборців, за адресою де я проживаю було зазначено прізвище, ім’я та по батькові невідомої мені особи, яка ніби то прописана у моїй квартирі. Варто наголосити, що протягом дня мені повідомляли про подібні випадки, які траплялися  на різних виборчих дільницях по області. По всіх наявних порушеннях наші представники на дільницях складають акти.»


Володимир Бойко висловив своє переконання, що в порівнянні з першим туром президентських виборів, під час другого туру явка буду значно вищою: «я думаю, що явка виборців буде 85-90%, адже люди розуміють, що сьогодні є велика загроза втрати – української нації, незалежності України.»


Цікаву інформацію на засіданні прес-клубу повідомив представник громадської мережі ОПОРА. На телефон довіри ГМ ОПОРА напередодні та в день виборів телефонували люди з різних районів Тернопільської області та повідомляли про підкуп виборців представниками від одного з кандидатів у Президенти. Окрім грошей, з села Гарбузів (Зборівський район) надійшла інформація від місцевого жителя про те, що за голос виборцям обіцяють праски.

Попередня

Представникам виборчих дільниць від БЮТу невідомі погрожували зарізати, покалічити та навіть вбити, якщо на дільницях будуть голоси за Юлію Тимошенко

Наступна

Шановні жителі Тернопільської області!