• 29 Червня, 2022

Роман Зварич: «Основний опонент Юлії Тимошенко – це графа в бюлетені «Не підтримую жодного кандидата»

Роман Зварич був одним із тих політиків, які після позачергових парламентських виборів 2007 року працювали над написанням угоди про демократичну коаліцію. Переговори тривали дуже довго: парламентарії сперечалися, виставляли один одному вимоги, сварилися, старанно нотували протиріччя у протокол розбіжностей – а нині та угода потрібна хіба що для того, аби поставити її у шафу на згадку. Коаліція розпалася остаточно. Вчорашнім голосуванням за зміни до закону про вибори Президента України на ній поставили остаточний хрест.

Власне на цьому наголосив Роман Зварич, народний депутат України, який перебував у Тернополі 3 лютого.


Роман Михайлович під час прямого ефіру на Тернопільському державному телебаченні зупинився на кількох важливих аспектах вітчизняних передвиборчих реалій. Передовсім йшлося про Віктора Януковича як потенційного президента. За словами нардепа, таке президентство, якщо із потенційності воно таки перейде в актуальність, буде дуже дорого коштувати Україні: це і друга державна мова (російська, звичайно), і Митний союз з Росією, який передбачає існування однієї спільної валюти (російського рубля, звичайно). Але найголовніше – це незалежність України, яка під час ймовірного президентства Януковича опиниться під дуже великим питанням.


Для Романа Зварича досі залишається нез’ясованою позиція Президента Віктора Ющенка. Він ніяк не може зрозуміти, чому гарант «опустився так низько» у своїй риториці і ставленні до чинного Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко. Роман Михайлович пригадав свою останню зустріч з В.Ющенком наприкінці грудня 2007 року. Тоді, за словами Р.Зварича, Ющенко видався йому подібним на «політично навіженого», для якого в світі нема нічого іншого, крім огульної критики Тимошенко. «Тоді, у 2007-му, це вже був зовсім не той Ющенко, якого я знав ще в 2004-му», – резюмував народний депутат.


А наостанок колишній соратник Віктора Андрійовича констатував перед тернополянами дуже неприємний факт: «Основний опонент Юлії Тимошенко на Західній Україні – це не Віктор Янукович, а графа в бюлетені «Не підтримую жодного кандидата». «Тому вкотре звертаюся до тернополян : «Не дайте приводу вашим онукам говорити, що одним розчерком пера ви «просвистали» незалежність України. Голосуйте за Юлію Тимошенко!»

Попередня

Юлія Тимошенко: “Ми не можемо віддати владу корпораціям і олігархам”

Наступна

Ігор Гримайлюк: «Ніхто так справно не руйнував Україну, як ми, українці, власними руками. Але ми не маємо права повторювати своїх помилок»