• 29 Червня, 2022

Ігор Гримайлюк: «Ніхто так справно не руйнував Україну, як ми, українці, власними руками. Але ми не маємо права повторювати своїх помилок»

Відомий та авторитетний громадського-політичний діяч, голова координаційної ради громадських національно-патріотичних організацій Тернопільської області Ігор Гримайлюк закликав тернополян та жителів області підтримати Юлію Тимошенко на шляху розбудови істино демократичної, проєвропейської української держави.

«Ситуація в країні надзвичайно небезпечна! Такої небезпеки з часів незалежної України ще не було. І ми сьогодні повинні усвідомити цю небезпеку та не дозволити , щоб наша держава потрапила в руки україноненависників, українофобів»,  – в прямому ефірі Тернопільського обласного державного телебачення, вчора, 4 лютого зазначив пан Ігор Гримайлюк. – Ми ні в якому разі не можемо дозволити, щоб нашу довгостраждалу державу знову поглинув комунізм і злочинність, яку несе з собою Янукович та його близьке оточення.


Ігор Гримайлюк висловив своє переконання в тому, що всі українці мають проявити свідому громадську позицію, попри всі провокаційні заклики не йти на вибори чи голосувати «проти всіх», прийти на свої виборчі дільниці і віддати голос за кандидата від націонал-демократичного табору – Юлію Тимошенко.


 «Я особисто у першому турі виборів голосував за Арсенія Яценюка. Але переможцем серед кандидатів від демократичного табору стала Юлія Володимирівна. Вона мужня, сильна особистість, вона талановитий політик і, вона достойна цієї перемоги. Я пригадую і погоджуюся з словами видатного історика, професора Володимира Сергійчика, який нещодавно сказав, що Юлія Тимошенко має всі шанси очолити нашу державу та зайняти вагоме місце в історії на рівні з відомою історичною постаттю княгині Ольги», – наголосив Ігор Іванович. «Та з її перемогою і зі своєї поразкою не змирилися всі інші кандидати демократично-ідейного спрямування. Мене обурює те, що всі ці чоловіки збурилися проти маленької, тендітної жінки. Якби вони справді переживали за долю України, то зробили б сьогодні все, щоб не допустити до влади руйнівників всього українського, злочинних угрупувань»…


На завершення свого виступу пан Гримайлюк закликав краян не йти на підкуп і провокації, бо взявши 60-100 гривень можна втратити незалежність, мову та свободу слова у своїй державі.


«Ніхто так справно не руйнував Україну, як ми, українці, власними руками. Але ми не маємо права повторювати своїх помилок. Сьогодні історія знову покладає на нас долю України. Який приклад ви покажете своїм нащадкам, яке майбутнє їм передасте, адже ви не розбагатієте за 60-100 гривень, але разом з цим збідніє вся нація. Я закликаю вас перейнятися любов’ю до України, відповідальністю за майбутнє своїх дітей та онуків. Підіть на вибори і проголосуйте за Юлію Тимошенко»!

Попередня

Роман Зварич: «Основний опонент Юлії Тимошенко – це графа в бюлетені «Не підтримую жодного кандидата»

Наступна

Юлія Тимошенко: “Я не дам пану Януковичу, який представляє кримінальні угрупування в країні, просто зруйнувати шанс держави і не дам затоптати паростки демократії в Україні”