• 21 Вересня, 2021

Юлія Тимошенко наполягатиме на публічному розгляді позову щодо оскарження результатів виборів Президента

Прем’єр-міністр України, кандидат на пост Президента України Юлія Тимошенко вимагає від Вищого адміністративного суду України публічного розгляду позову щодо незаконності Протоколу Центральної виборчої комісії про встановлення офіційних результатів виборів Президента України.

Про заявив на брифінгу в понеділок керівник Центрального виборчого штабу Юлії Тимошенко, Перший віце-прем’єр-міністр України Олександр Турчинов.
 
“Одним з перших клопотань, яке буде внесено стороною Юлії Тимошенко до суду, буде клопотання щодо публічності розгляду цього питання, а саме клопотання, щоб розгляд відбувався в прямому ефірі”, – заявив Олександр Турчинов.
 
За його словами, для цього є всі технічні можливості: “Ми сподіваємося, що Вищий адміністративний суд обов’язково задовольнить це клопотання, щоб вся країна могла почути аргументи, почути і побачити позицію”.
 
Олександр Турчинов відзначив, що сторона Юлії Тимошенко, зокрема, представить у суді велику кількість відеоматеріалів, які підтверджують фальсифікацію на дільницях і в округах, а також для участі в процесі будуть запрошені свідки, які готові дати свідчення щодо тих чи інших форм фальсифікацій. “Ми сподіваємося, що всі наші громадяни, завдяки об’єктивності висвітлення цього процесу, зможуть отримати необхідну інформацію”, – підкреслив Олександр Турчинов.
 
Крім того, за його словами, судовий процес з оскарження офіційних результатів президентських виборів повинен завершитись до проведення інаугурації: “Інакше всякий сенс, всякий зміст у проведенні судового засідання повністю втрачається. Саме тому, що рішення суду повинно визначити фактично політичну перспективу нашої країни і чітко дати відповідь на питання недопущення проведення фальсифікацій під час виборчої кампанії в Україні”.


www.byut.com.ua

Попередня

Шановні жителі Тернопільської області!

Наступна

Юлія Тимошенко хоче зберегти демократичну коаліцію