• 23 Жовтня, 2021

БЮТ буде в опозиції до антидержавницького курсу Януковича, – Соболєв

Блок Юлії Тимошенко за президентства Януковича захищатиме національно-демократичні принципи та протистоятиме антидержавницькій політиці.
Про це сьогодні на прес-конференції заявив заступник голови фракції БЮТ Сергій Соболєв.
«Якщо однією фразою сформувати стратегію БЮТ, то це буде стратегія захисту України», – заявив він.

За словами Соболєва, наразі Блок Юлії Тимошенко виділяє три ключові посили своєї діяльності за часів перебування на Банковій Януковича.


 «Перше, нас хвилює проблема майбутнього членства України в євроатлантичних структурах і розвиток європейського вектору», – сказав Соболєв.


Політик навів приклад, коли учора під час святкування інавгурації Януковича вперше за 5 років у столиці на Європейській площі було спущено прапор Євросоюзу.


 «Причому, це ще було зроблено під приводом того, що, мовляв, тепер не буде жодних прапорів, крім державних. Натомість, замість прапору ЄС ми бачили прапори Партії регіонів і Росії, які вітали Януковича», – зазначив він.


Друге, БЮТ збирається захищати енергетичну безпеку України. За словами Соболєва, тези, виголошені Януковичем щодо газотранспортної системи України під час виборчої кампанії, фактично знищують політику енергетичної безпеки, яку проводила Україна протягом кількох останніх років.


Народний депутат також вислови занепокоєння можливим поверненням на ринок тіньових схем постачання газу в Україну.


 «В першу чергу, це повернення «РосУкрЕнерго», якому треба віддячити за підтримку Януковича», – сказав Соболєв, наголосивши, що саме боротьба з олігархами, які привели до президентства Януковича, стане третім напрямком діяльності БЮТ на наступні роки.


 «Учора всі побачили, хто є ті люди, заради яких президент буде проводити політику під гаслом «Україна для людей». Всі вони були учора запрошені на урочистості в «Український дім». Це Ахметов, Коломойський, Григоришин, Новінський та багато інших», – підкреслив заступник голови фракції БЮТ.


 «Саме їм буде віддячувати пан Янукович за обрання президентом України», – сказав він.


 «БЮТ буде залишатися в опозиції до такого курсу Януковича», – резюмував Соболєв.


 

Попередня

БЮТ ні за яких обставин не входитиме до союзів з антиукраїнською ПР

Наступна

Ветерани української націонал-демократії закликають гуртуватися навколо Юлії Тимошенко, яка „волею історії поставлена в епіцентр змагань за долю України”