• 30 Липня, 2021

Юлію Тимошенко обрано лідером об’єднаної опозиції

Таке рішення ухвалено сьогодні, 9 березня на віче біля пам’ятника Тарасу Шевченку в Києві.


Опозиція ставить на меті захист національних інтересів України,  європейської орієнтації, української мови.


У мітингу взяли участь представники ПРП, Християнсько-демократичної партії, Народного руху, Народної самооборони.


 


РЕЗОЛЮЦІЯ


Віча українських патріотів про


створення об’єднаної демократичної опозиції


 


м. Київ,                                                                                                            


9 березня 2010 р.


 


Ми, учасники Віча, яке зібралося на цьому святому для кожного українця місці в 196-ту річницю від дня народження геніального поета, батька нації Тараса Шевченка, звертаємося до всіх громадян України.


Шевченківські дні – це час замислитися про долю України, але сьогоднішні урочистості важко назвати святковими. За 18 років Незалежності наша країна опинилася в найбільшій небезпеці. Цю ситуацію можна порівняти лише з ГКЧП, який хотів зупинити поступ України до незалежності.


Тепер в Україні через фальсифікацію виборів Президента та через зраду частини  представників демократичної коаліції до влади дорвалася антиукраїнська сила на чолі з Віктором Януковичем.


Янукович, комуністи та Литвин об’єднались у любові до посад і грошей та в ненависті до всього українського. Вони ґвалтують Конституцію України та створюють фальшиву коаліцію із запроданих душ на основі корупції. Такі дії є справжнім державним переворотом.


До фальшивого Президента додається фальшива парламентська коаліція та спроба сформувати незаконний Уряд. Відтепер в Україні немає законної, легітимної влади. Усі владні повноваження опинилися в руках добре організованої антиукраїнської мафії.  


Вони приватизують державну стратегічну власність, «Енергоатом», газотранспортну систему, родовища нафти, газу, золота, платини.  Розпочинається фактичне знищення української мови, культури, історії. Йде наступ на національні церкви.


Щоб протистояти цій антиукраїнській навалі, ми, учасники Віча, перед пам’ятником Тараса Шевченка в місті Києві вирішили об’єднатися для захисту України. Українське суспільство потребує консолідації. Попереду жорстока та виснажлива боротьба, але перемога буде за Україною.


Ця перемога потребує об’єднання всіх державницьких, проукраїнських, проєвропейських сил.


Ми заявляємо про жорстку протидію намаганням здійснити конституційний заколот в Україні, створити коаліцію у Верховній Раді та сформувати Уряд в порушення Конституції України.


Закликаємо всі національно-демократичні, патріотичні та реформаторські сили до об’єднання зусиль у об’єднаній демократичній опозиції та координації усіх подальших дій.


Віче постановляє: утворити об’єднану демократичну опозицію, до складу якої увійдуть усі громадські та політичні сили, що відстоюватимуть національні інтереси.


Це буде українська опозиція до незаконної антиукраїнської влади.


Ми ставимо перед собою такі цілі:


–                                  відстоювати європейський напрямок розвитку України, включно зі вступом нашої країни до Європейського Союзу;


–                                  захищати демократію, виборність усіх органів влади, права та свободи людини, насамперед свободу слова;


–                                  боротися за створення соціально орієнтованої ринкової економіки, протидіяти засиллю олігархів у економіці та їхньому впливу на залежну від них владу, боротися за відокремлення бізнесу від влади та влади від бізнесу;


–                                  боронити незалежність України, територіальну цілісність, недоторканність її кордонів;


–                                  не допустити вступу України в будь-які міжнародні структури та об’єднання, які зазіхають на незалежність України або суперечать меті європейської інтеграції;


–                                  зміцнювати енергетичну безпеку нашої країни, відстоювати збереження газотранспортної системи в державній власності, не допустити створення будь-яких консорціумів, які мають на меті відчуження ГТС на користь іншої держави; 


–                                  захищати статус української мови як єдиної державної, відстоювати  національні цінності, власну історію, створювати та зміцнювати український інформаційний простір.


Лідером об’єднаної демократичної опозиції постановляємо обрати Юлію Тимошенко.


До опозиційної боротьби в ім’я України, її незалежності та ствердження європейського шляху закликаємо всі політичні та громадські сили, які поділяють зазначені цінності.


Звертаємося до українського народу із закликом протистояти всім можливим діям, які посягатимуть на державність, конституційний лад, демократію та національні цінності України.


 


Україну ми збережемо!


           

Попередня

За підтримки Лановецької районної партійної організації ВО «Батьківщина» відбувся чемпіонат району з міні-футболу

Наступна

Йдучи в опозицію команда Юлії Тимошенко стоїть на потужній платформі захисту національних інтересів