• 5 Грудня, 2021

Микола Томенко: Обмеження депутатської недоторканності – це не вимога влади чи опозиції, – це вимога суспільства

Коментуючи вчорашнє рішення Конституційного Суду, який дозволив обмежити недоторканність народних депутатів України та прогнозуючи подальші дії парламенту, заступник Голови Верховної Ради, член БЮТ Микола Томенко сказав: «Я переконаний, що необхідно завершити процедуру обмеження депутатської недоторканності і проголосувати відповідне рішення у Верховній Раді».

Микола Томенко наголосив, що не можна бути принциповим, коли знаходишся у владі і безпринципним, коли в опозиції, чи навпаки. «Необхідно бути послідовними і займаючи серйозні посади у владі і перебуваючи у парламентській опозиції», – підкреслив політик, повідомляє його прес-служба.
 
Віце-спікер відмітив, що насправді обмеження депутатської недоторканності не вимога влади чи опозиції, – це вимога українського суспільства.
 
«Ми зобов’язані завершити процедуру внесення змін до Конституції, оскільки сьогодні депутатська недоторканність – це захист бізнесової діяльності депутата, яка жодного стосунку не має до так званого парламентського імунітету, що діє у всьому світі», – наголосив він, пояснивши, що парламентський імунітет, який гарантує свободу діяльності депутата загалом та опозиційного депутата зокрема, мусить бути, але це зовсім інша форма гарантії.
 
Заступник Голови ВР також вважає, що в Україні варто було б обмежити і недоторканність Президента та суддів, але, не дивлячись на рішення Конституційного Суду, Микола Томенко ще раз наголосив, що історію з обмеженням депутатської недоторканності варто завершити відповідними рішеннями у парламенті.


www.byut.com.ua

Попередня

Юлія Тимошенко: Тиск влади не змусить мене змінити свою позицію

Наступна

Юлія Тимошенко: схиляю голову в скорботі разом з польським народом