• 8 Грудня, 2021

Юлія Тимошенко: Янукович завдав нищівного удару по інтелектуальному рівню України

Віктор Янукович завдав нищівного удару по інтелектуальному рівню України, коли одноосібно вирішив віддати 90 кілограмів збагаченого урану.
Про це заявила лідер об’єднаної демократичної опозиції Юлія Тимошенко.

Вона зазначила, що відмова від високозбагаченого урану назавжди позбавить українських науковців можливості проводити дослідження і робити наукові розробки, адже за своїм статусом Україна більше не зможе ще раз привезти на свою територію уран.
 
«Одноосібне рішення Януковича не лише позбавило Україна наукових розробок, це приниження для України і її вчених», – сказала лідер опозиції.
 
Юлія Тимошенко нагадала, що Сполучені Штати ще за часів президентства Леоніда Кучми, а потім і за часів президентства Ющенка, ставили вимоги про передачу урану, «але ніхто до Януковича не посмів здати національні інтереси».
 
«10 років країна не приймала такого рішення, а Янукович, перебуваючи при владі всього один місяць, здав національні інтереси в обмін на десятихвилинну зустріч з Обамою», – обурилася Тимошенко.
 
За словами лідера опозиції, вже найближчим часом опозиційні парламентські сили підготують законопроект, який дасть можливість Україні і надалі зберігати високозбагачений уран для проведення досліджень.


www.byut.com.ua

Попередня

БЮТ хоче побачити держбюджет-2010 і програму дій уряду, – Кириленко

Наступна

Уряд Азарова розпочинає свою соціальну політику з купівлі кондиціонерів, меблів та відряджень чиновників, – депутат БЮТ