• 20 Січня, 2022

Юлія Тимошенко заклика всі громадські та політичні організації, всіх громадян об’єднатися, щоб боронити Україну від зрадників та запроданців

«В Україні розпочався процес руйнування державності, — заявила лідер об’єднаної опозиції Юлія Тимошенко, у середу, 28 квітня під час зустрічі з представниками ЗМІ у Рівному. — І сьогодні я вирушила в поїздку по Україні, в рамках якої я не пропущу жодної області. Моя мета тільки одна – збереження основних цінностей — суверенності, демократії, свободи слова і територіальної цілісності нашої держави. Для цього я намагатимуся об’єднати людей, пояснювати людям, що відбувається насправді, і буду збирати всеукраїнську команду для захисту України в ці важкі часи».


Юлія Тимошенко висловила своє переконання, що через викривлену інформацію, що подають більшость ЗМІ України під тиском влади, люди не до кінця розуміють, не усвідомлюють наслідки договору між Януковичем та Медведєвим про продовження перебування Чорноморського флоту в Криму ще на 25 років, що був ратифікований 27 квітня у Верховній Раді України.


«В цей день у Парламенті здійснено антидержавний заколот, внаслідок якого, використовуючи бандитські методи та фальсифікувавши голосування так звана більшість на чолі з ПР практично безстроково пролонгувала військову присутність Росії на території України, — розповіла Юлія Тимошенко. — Натомість наша держава не отримала жодної вигоди.»


Екс-прем’єр пригадала, що середньорічна ціна російського газу при її Урядові становила 228 доларів, і дана угода не несла жодних загроз для країни, а Янукович «домовився» про ціну 235 доларів, здавши незалежність України.


Лідер опозиції також зазначила, що голосування за ратифікацію так званої «харківської» угоди відбулося за звичним для «регіоналів» сценарієм з порушенням Конституції, Закону України, моральних засад та принципів.


«Банда управлінців Януковича атакувала наших депутатів просто на робочих місцях,  застосовувала силу, ламала депутатам руки, люди понесли серйозні тілесні пошкодження. Все, що там відбувалося, було на 100% незаконно. Але найгірше те, що здача Криму й продовження на 25 років базування флоту це лише вершина айзберга, — сказала лідер БЮТ. — Насправді процеси значно глибші. Росія вже вимагає гарантування недоторканності  своїх підприємств в Україні.»


У виступі Юлії Тимошенко йшлося про проект міжурядової угоди, який Азаров планує найближчим часом підписати з Путіним. Якщо це станеться, то вся українська енергетика і, як наслідок, економіка перейде під повний контроль Росії. Причому, не лише її газова та нафтова складові, а й електро- та ядерна енергетика, які, попри всі домагання росіян, попередні уряди України берегли як зіницю ока. До цього варто додати переговори щодо здачі росіянам авіабудівної галузі, вітчизняної ГТС, «Енергоатому» та продаж низки стратегічних підприємств.


«Це насправді трагічні для України рішення, але про них ми дізнаємося лише через витоки інформації в ЗМІ, жодного роз’яснення про дані угоди Українська сторона не дає своєму суспільству, — наголосила лідер БЮТ. — В той час, коли була можливість не допустити Януковича та всіх тих, хто зараз сповідує антиукраїнську політику в державі, в той час перемогли технології «проти всіх», «вони одинакові», «не ходіть на вибори». Ми вже втратили один шанс, але ми не можемо сьогодні допустити ще більшої втрати – втрати України. І страшно навіть не те як просто і легко всі ці незаконні речі приймаються, а страшна байдужість людей, нерозуміння того, що роблять з країною.»


Юля Тимошенко закликала прокинутися всі еліти держави, громадські рухи, звернулася до демократичних, національних партій не боротися між собою, користуючись моментом, а об’єднуватися, щоб рятувати, боронити державу від запроданців.


Ситуація, що склалася, не залишає іншого виходу, як забути всі минулі образи та об’єднати свої зусилля для протистояння нинішній владі. Всі розмови про «неможливість», «безперспективність» будуть сприйматись виключно як підігравання зрадникам.


 «Ми повинні створити комітет захисту України, де об\’єднати всі партії, всі рухи, всіх громадських діячів, які розуміють, що роблять з Україною. Я звертаюся до всіх громад, до всіх громадян створити на своїх територіях, на своїх робочих місцях, у своїх учбових закладах комітет захисту України», — закликала лідер об’єднаної опозиції. — А також депутатам зібратися найближчим часом у сесійних залах, розглянути та засудити ратифікацію антиукраїнської угоди.»


Юлія Тимошенко заявила, що метою опозиційної боротьби має стати щонайменше переобрання парламенту під тиском народу. Далі, маючи парламентську більшість, можна усунути Януковича від влади й судити його за державну зраду й порушення присяги президента.


Усе вищесказане можна здійснити, якщо опозиція буде спиратися на активну народну волю. Пасивність і угодовство – це головний ворог справи порятунку України. А Україна, це наша головна цінність, бо тільки «у своїй хаті своя правда й сила й воля».


Відповідаючи на запитання журналістів, щодо державного бюджету уряду Азарова, Юлія Тимошенко прокоментувала: «В Україні бюджету немає».


Глава опозиційного уряду зазначила, що все, що написано у цьому документі, може бути змінено на одному засіданні уряду. Згідно пункту цього документу, державний бюджет діє тільки в тій частині, коли він не суперечить Кабінету Міністрів.


«Безумовно там немає тих соціальних пільг та гарантій, що обіцяв Янукович на виборах. Є лише незначне збільшення зарплат та пенсій. Зате разом з тим передбачене зростання ціни на газ та комунальних тарифів  для населення. Підвищення податків для малого та середнього бізнесу, —  Дефіцит бюджету – 57 мільярдів гривень практично удвічі більший за дефіцит, що був закладений нашим Урядом на піку економічної кризи в державі. І щоб покрити такий дефіцит бюджету чинній владі треба запозичити удвічі більше, і я переконана, що ці гроші не будуть спрямовуватися на соціальні стандарти чи реформи. Протягом наступного пленарного тижня ми детально пройдемося по кожній статті бюджету».

Попередня

«Спочатку посадимо президента, а потім картоплю!»

Наступна

Депутати райрад Тернопільщини не згідні з політикою Януковича