• 2 Липня, 2022

Комп’ютерний клас сільській школі подарували керівники Теребовлянського БЮТ

Привітавши школярів з завершенням навчального року, керівник Теребовлянської районної організації ВО «Батьківщина» Олег Траповий та керівник депутатської фракції «Батьківщина-БЮТ» у Теребовлянській районній раді Галина Зелінська вручили три новенькі комп’ютери з усім необхідним обладнанням середній школі I-III ступенів с. Заздрість Теребовлянського району Тернопільської області.

Сьогодні неможливо отримати належний рівень знань без знання персонального комп’ютера. Саме тому багато дітей з села Заздрість ходили аж до села Струсів, що за 7 кілометрів для навчання у комп’ютерному класі.  Відтепер, з нового навчального року, дітлахи освоюватимуть ПК у власній школі.


За сучасні комп’ютери раділи і дякували як школярі, так і їхні батьки, і вчителі.
Олег Траповий відгукнувся і на ще одне прохання керівництва школи та надав фінансову допомогу на виготовлення проектної документації для встановлення метало-пластикових вікон у школі села Заздрість.


 

Попередня

При опозиційному уряді створено Комітет захисту малого і середнього бізнесу, а також «гарячу лінію», на яку підприємці зможуть повідомляти про порушення владою їхніх прав

Наступна

Василя Деревляного обрано головою Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина»