• 17 Квітня, 2021

Клінтон подякувала Юлії Тимошенко та українському народу за вклад для забезпечення незалежності України

Державний Секретар США Гілларі Клінтон подякувала Юлії Тимошенко та українському народу за вклад для забезпечення незалежності України.
Про це вона заявила 2 липня під час зустрічі з лідером опозиції Юлією Тимошенко. «Я висловлюю подяку Юлії Тимошенко і народу України за вклад для забезпечення української незалежності і розвиток демократичних інституцій у вашій країні», – сказала Гілларі Клінтон.

У свою чергу Юлія Тимошенко поінформувала Гілларі Клінтон про розвиток подій в Україні та навела факти, які свідчать про встановлення авторитарного режиму та про існуючі загрози для незалежності України – запровадження цензури, втрати економічної та енергетичної незалежності нашої держави, репресії проти політичних опонентів та взяття під контроль судової гілки влади.

«Ситуація є дуже складною, але ми не відступимо від того, щоб Україна стала демократичною, європейською державою назавжди», – сказала Тимошенко.

Гілларі Клінтон заявила, що США поділяють стурбованість Юлії Тимошенко та наголосила, що Сполучені Штати готові допомогти опозиції у захисті демократичних стандартів.

«Роль опозиції є надзвичайно важливою, і я бажаю вам успіху у цьому», – сказала Клінтон.

«Ми будемо підтримувати українську демократію і незалежність та хочемо допомогти вам заохотити уряд, щоб він приймав рішення в інтересах українського народу», – сказала Державний Секретар США.
www.byut.com.ua

Попередня

Олександр Турчинов: Країну зробили заручницею масштабної афери по викачуванню грошей у її громадян

Наступна

Юлія ТИМОШЕНКО: «Що нас не вбиває – робить нас сильнішими!»