• 9 Грудня, 2021

Легалізація рішення Стокгольмського арбітражу вдарить по кишені кожного українця, – Власенко

Партія «Батьківщина» закликає громадян подавати позовні заяви до суду щодо рішення Стокгольмського арбітражу, щоб захистити свої інтереси.

Про це на прес-конференції, 5 серпня заявив член фракції БЮТ Сергій Власенко.

Він зазначив, що якщо рішення Стокгольмського арбітражу буде легалізоване – в примусовому порядку із балансу «Нафтогаз України» буде вилучено 12,1 млрд. м. куб. газу, що становить одну шосту всього газового балансу України.

«Таким чином кожен громадянин України недоотримає чи гіпотетично може недоотримати шосту частину всього того газу, який він споживає», – сказав Власенко.

«У випадку, якщо держава за рахунок коштів держбюджету надасть можливість розрахуватися монетарно, це означає – з допомогою податків буде сформовано додатковий дефіцит держбюджету», – додав він, зазначивши, що у будь-якому випадку цим судовим рішенням будуть порушені права громадян України.

«Саме тому Юлія Тимошенко закликала сьогодні подавати позовні заяви від громадян. Можу вас проінформувати, що перший десяток таких заяв уже було зареєстровано в приймальні Шевченківського райсуду», – сказав Сергій Власенко.

Він наголосив, що якщо влада не захищає громадян, то люди самі повинні організовуватися для того, щоб захистити свої інтереси.

«І політична партія «Батьківщина», і Юлія Тимошенко зроблять усе, щоб вимагати у влади захищати громадян та їх інтереси», – резюмував Власенко.

www.byut.com.ua

 

Попередня

Микола Томенко: Новий варіант Податкового кодексу є знущанням над підприємцями та опозицією

Наступна

Етап падіння чи підйомів?!