• 16 Жовтня, 2021

Дорогі співвітчизники!

Щиро вітаю Вас з Днем незалежності України!

Сьогоднішнє свято символізує перемогу українського народу в тисячолітній боротьбі за право мати власну державу та бути господарем у своєму домі.

З кожним роком незалежності ми стаємо більш зрілими, впевненими та сильними. Ми пам’ятаємо свою історію, оцінюємо пережите і зроблене. Ми добре засвоїли, що свобода слова, права людини, чесні вибори – це ті цінності, які гарантують Україні демократичний розвиток, зміцнюють її соборність та незалежність. Вони є основою державності, і ми готові стати на їх захист.

Сьогодні перед Україною, її громадянами постали непрості та неочікувані труднощі. Але я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої Батьківщини. Впевнена, що ми обов’язково переможемо, коли згуртуємося навколо єдиної мети — побудови справедливої та заможної держави, де кожен громадянин відчуває себе вільним і захищеним, а закон – один для всіх.

Зі святом Вас!

Слава Україні!

Юлія ТИМОШЕНКО.

Попередня

Фракція «Батьківщини» відкликала свої голоси з питання про генплан Тернополя

Наступна

Завдяки екс-Прем’єр-міністру Юлії Тимошенко та місцевим партіцям ВО «Батьківщина» у Тернополі буде міграційний центр Італії