• 17 Квітня, 2021

До уваги жителів Тернопільської області!

У зв’язку з злочинними, антидержавними діями влади в Україні (Президента та уряду) обласна організація «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» звертається до всіх небайдужих жителів Тернопільської області з закликом взяти участь в акції протесту під стінами Верховної Ради України (в Києві), у вівторок, 7 вересня о 10 годині!

Масові протестні заходи, зумовлені черговим знущанням з пересічних українців зі сторони діючої влади – україноненависників.

Правляча антиукраїнська коаліція у Верховній Раді та Уряді в складі Партії регіонів, блоку Литвина, «комуністів» та продажних «тушок» мають на меті підвищити тарифи на природній газ, підняти тарифи на житлово-комунальні послуги, підвищити пенсійний вік і прийняти, вбивчий для малого та середнього бізнесу в Україні, Податковий кодекс. Невже такі законопроекти вони обіцяли в рамках передвиборчої програми «Україна для людей»? Невже про таке «зниження» ціни на газ, йшлося в рамках підписання Харківської угоди про передачу Чорноморського флоту України Росії? Чи, може, такі «податкові канікули» мав на увазі Янукович, Азаров та Тігіпко, коли сьогодні, запропонований ними Податковий кодекс змушує підприємців відмовлятися від власної справи? І це лише початок «піклування» уряду та президента про українців!

Та чи потрібно нам такі «медвежі» послуги від діючої антиукраїнської влади?

7 вересня в столиці нашої держави, під стінами Верховної Ради України кожен з нас повинен сказати своє «НІ!» правлячій привладній банді, їх самоуправству, беззаконню, що чинитися в стінах Адміністрації Президента, уряду та Парламенту, висловити свій категоричний протест законопроектам, запропонованих українофобами. Щоб вкотре пролунало на всю Україну: «В єдності сила народу! Боже, Україну Храни!»

 

Народний депутат України,

Голова ТОО ВО «Батьківщина» Василь Деревляний

Попередня

Василь Деревляний: “Те, що Верховна Рада вирішила не проводити вибори в Тернопільській обласній раді, є подякою певним політичним силам за роботу на користь Віктора Януковича на президентських виборах”

Наступна

Анонс!