• 13 Квітня, 2021

Конференція Тернопільської міської організації партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» обрала нове керівництво, а в районах області висунуто кандидатів в депутати місцевих рад та на посади сільських селищних міських голів

Ввечері 27 вересня 2010 року відбувся другий етап конференції Тернопільської міської організації партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Ввечері 27 вересня 2010 року відбувся другий етап конференції Тернопільської міської організації партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Конференція скликана більшістю членів бюро організації відповідно до норм Статуту партії.

Під час конференції делегати розглянули ряд питань, серед яких і обрання нового голови організації, бюро та контрольно-ревізійної комісії.

Нове керівництво організації зосередить свою роботу на проведенні чергових виборів до Тернопільської міської ради.

 

Також, станом на 20:00 годину в Тернопільській області проведенні конференції в усіх 17 районах Тернопільської області. В роботі конференцій взяли участь представники територіальних виборчих комісій.

Під час конференцій висунуто кандидати в депутати усіх районних рад, міських рад міст районного значення, кандидати на посади сільських, селищних та міських голів, кандидатів в депутати сільських рад.

Зауважень від присутніх членів ТВК щодо проведення конференцій та порядку висування кандидатів в депутати на посади сільських, селищних, міських голів не потупило.

Попередня

Через політичний тиск бандитської партії влади «Батьківщина» Тернополя не висуватиме кандидата в мери

Наступна

Прокуратура Тернополя розпочала переслідування