• 28 Липня, 2021

Вибори у Львівській, Тернопільській, Луганській та Київській областях на 100% незаконні, – Власенко

Визнати недійсними вибори по всій країні в цілому неможливо, оскільки це вибори до різних органів влади.
Про це повідомив народний депутат Сергій Власенко на брифінгу в Центральному виборчому штабі партії «Батьківщина».

Однак, за словами Власенка, вже сьогодні можна заявити, що вибори у Львівській та Київській областях на 100% незаконні, оскільки ВО «Батьківщина» незаконно усунута від виборів в цих областях.

Аналогічна ситуація з виборами в Тернополі та Луганську.

«Ми реалісти і ми розуміємо, що суди не будуть радісно вітати наші заяви, і якщо ми будемо ставити питання про визнання виборів недійсними і якщо буде судове рішення щодо цього, то це буде підставою для невизнання виборів і для оголошення нових виборів», – підкреслив він.

Сергій Власенко також не виключає, що «Батьківщина» звертатиметься до європейських судових інстанцій для оскарження результатів виборів.

«Рішення про це будуть прийматися за результатами аналізу порушень і актів, які ми отримаємо і за результатами розгляду справ, які будуть проведені в українських судах», – сказав він.

Народний депутат також додав, що у тих регіонах, де надруковані зайві бюлетені, є підстави поставити законність виборів під сумніви.

Власенко також переконаний, що якщо явка виборців штучно збільшиться в період з 18.00 до 22.00, то це буде свідчити про масові фальсифікації на місцевих виборах.

www.byut.com.ua

 

Попередня

Партія “Батьківщина” відкрила телефонну “гарячу лінію” для повідомлень про порушення під час місцевих виборів 31 жовтня

Наступна

Володимир Бойко: Голова Чортківської райдержадміністрації Ярослав Стець посів почесне останнє місце на виборах депутатів районної ради