• 16 Жовтня, 2021

Юлія Тимошенко: жодні дії Президента та його найближчого оточення не завадять мені боротися за Україну

Клани мстяться за повернуті гроші Україні урядом Тимошенко.

\”Терор проти опозиції продовжується – системний і злагоджений, і саме головне – без поваги до будь-якого закону або Конституції. Тільки що у слідчого я з\’ясувала, що проти мене особисто порушена кримінальна справа якраз за те, що нібито екологічні гроші були в кризу направлені на пенсії, що я зробила великий злочин, що я людям заплатила пенсії тоді, коли дійсно країни буда в кризі\”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні, 15 грудня, після допиту в Головному управлінні Генеральної прокуратури України з розслідування особливо важливих справ.

Лідер партії \”Батьківщина\” Юлія Тимошенко заявляє, що команда влади за надуманими підставами переслідує представників попереднього уряду з метою знищити згуртовану опозиційну команду.

\”Фахівцю достатньо однієї хвилини, щоб побачити, що жодної платіжки на перерахунок екологічних грошей не існує. Вони говорять, що екологічні гроші пішли на пенсії. Пенсії були заплачені, але не за рахунок екологічних грошей\”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні, 15 грудня, журналістам перед будівлею Головного управлення Генеральної прокуратури України з розслідування особливо важливих справ, куди вона прибула за викликом у справі щодо нецільового використання коштів, які надійшли в рамках Кіотського протоколу.

\”Усі екологічні кошти знаходяться на рахунках Міністерства екології, і вони знаходяться в розпорядженні уряду. Я це стверджую абсолютно відповідально\”, – заявила Юлія Тимошенко.

Лідер партії \”Батьківщина\” нагадала, що зараз влада поновила кримінальне переслідування Андрія Шкіля за участь в акції \”Україна без Кучми\”, а також затримала колишнього Міністра навколишнього середовища та природокористування Георгія Філіпчука.

\”Усе це пов’язано з тим, що вони не можуть знайти нічого. Я думаю, це характеризує цю владу\”, – вважає вона.

\”Незаконно сьогодні утримуються під вартості наші члени команди – Ігор Діденко, Анатолій Макаренко, інші, хто працював в НАК \”Нафтогаз\” та митниці, за те, що вони забезпечили повернення Україні природного газу, який був також незаконно забраний тіньовою структурою \”Росукренерго\”. Просто клани сьогодні намагаються мститися за те, що ми відбирали те, що їм не належить, і повертали державі\”, – наголосила Юлія Тимошенко.

Екс-прем\’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що Генеральна прокуратура вручила їй повістку про виклик на допит на 20 грудня.

\”Я обов’язково буду з адвокатом. Я думаю, що вони хочуть зробити всі процесуальні дії. Але якщо вже порушують справу про виплату пенсій, думаю, ця влада хоче далеко піти\”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні, 15 грудня, після допиту в Головному управлінні Генеральної прокуратури України з розслідування особливо важливих справ.

Лідер партії \”Батьківщина\” наголосила, що за жодних обставин не відмовиться від боротьби на захист інтересів України та українських громадян.

\”Я хочу, щоб люди, які вірять в мене, в Україну, вірять в нашу спільну справу, знали, що ніякі такі дії Президента країни не завадять мені особисто і всій нашій команді боротися за права громадян і за Україну\”, – підкреслила Юлія Тимошенко.

За матеріалами: www.tymoshenko.ua

Попередня

ГПУ переслідує організаторів акції «Україна без Кучми» за вказівкою влади, – Шкіль

Наступна

Заява фракції «Блок Юлії Тимошенко – Батьківщина»