• 17 Вересня, 2021

Руки геть від Тимошенко!

Сьогодні, 20 грудня, у Тернополі відбулося пікетування обласної прокуратури з вимогою припинити репресії та політичні переслідування проти представників опозиційних сил, зокрема проти колишнього прем’єр-міністра України, лідера партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко та міністрів колишнього уряду.

\"\"

На пікет зібралися активісти партії та народний депутат від «БЮТ-Батьківщина», голова обласної організації партії Василь Деревляний.

Пікетувальники тримали в руках партійну символіку та транспаранти з написами: «Руки геть від Тимошенко!», «Ні політичним репресіям!». Окрім цього, скандували «Ганьба!» режиму Януковича та його пристосуванцям у погонах.

\"\"

Як заявив голова ТОО ВО «Батьківщина» Василь Деревляний, сьогодні Тимошенко знову викликають в Генпрокуратуру за те, що «людина робила добрі справи». Він наголосив, що Тимошенко вдалося у важкий кризовий час побудувати роботу уряду так, що він зумів вчасно виплачувати і зарплати, і пенсії. За його словами, представники «Батьківщини» прийшли під обласну прокуратуру, щоб звернути на це увагу і закликати працівників прокуратури не ставати прихильниками нового тоталітарного режиму.

Партія «Батьківщина», сказав Василь Тимофійович, на всіх рівнях починає безстрокові пікетування всіх органів, які на стороні влади.

А мотив пікетів зрозумілий кожному свідомому українцеві. Як зазначив народний депутат, «сьогодні перевіряють сільських голів, лікарів сільських ФАПів, амбулаторій через те, що вони отримали автомобілі сільської медицини та медичне обладнання від уряду Юлії Тимошенко. Кажуть, що ці автомобілі «непригодні». «Ну так дайте ж людям «пригодні»!» – парирував Василь Деревляний.

«Сьогодні, якщо ти працюєш в органах державної влади і не є членом Партії регіонів, то пиши заяву на звільнення», – сказав він, нагадуючи чиновникам місцевого рівня їхня незавидну долю при теперішньому антиукраїнському режимі.

\"\"

Василь Тимофійович з болем констатував розділеність українців: «Напередодні президентських виборів значна частина громадян України заявляли: «Я не йду на вибори, бо там нема за кого голосувати». Сьогодні вони побачили Податковий кодекс (а це знищення підприємців), Житловий кодекс (повернення пені, яка нараховується при заборгованості за комунпослуги, а в подальшому «законне право» влади забирати помешкання у боржників), побачили зміни до пенсійного законодавства (збільшення пенсійного віку для всіх без виключення), зростання тарифів за ЖКГ (за електроенергію з 1 січня, за газ із 1 квітня)».

Народний депутат зазначив: «Якщо ми й надалі не будемо разом, то нас розіб’ють поодинці».

\"\"

Пікетувальники, від імені Василя Деревляного, підготували звернення до прокуратури Тернопільської області, яке народний депутат передав обласному прокурору. Зокрема, у зверненні зазначено: «Партія регіонів продовжує щодня доводити, що вона є кримінальним натовпом, який буде правити Україною як купа бандитів. Їхні методи є занадто низькими, і немає заборонених прийомів.

Намагаючись помститися за поразку Віктора Януковича у 2004 році та Помаранчеву революцію, яку теперішній президент вважає своєю персональною образою, новий Генеральний прокурор знову відкрив кримінальні справи проти учасників акцій протесту «Україна без Кучми». Продовжуючи цю стратегію, нова влада вирішила також притягнути до кримінальної відповідальності членів БЮТ і «Батьківщини», членів уряду Тимошенко 2007-2010 років.

Важлива складова цієї стратегії полягає в тому, щоб усунути можливість проходження до парламенту на виборах 2012 року лідерів «Батьківщини». Якщо проти них висунуто кримінальні звинувачення, немає значення, чи їх ув’язнять, чи ні. Важливо те, що проти них буде відкрито кримінальні справи і вони не зможуть претендувати на посаду депутата, поки звинувачення не буде знято.

Всім зрозуміло, насправді владі неважливо, що Тимошенко чи будь-хто із її уряду діяли абсолютно правочинно. Мета влади – знищити єдинодіючу опозиційну силу – партію «Батьківщина».

\"\"

\"\"

Попередня

Генеральному прокурору України

Наступна

Громадська приймальня народного депутата України Василя Деревляного розпочала виїзний прийом громадян