• 20 Вересня, 2021

Влада хоче зірвати появу лідера опозиції на Першому національному

Юлія Тимошенко особисто Савіком Шустером дійсно була запрошена до участі в першому його ток-шоу на Першому Національному каналі.
Тому в партії ВО \”Батьківщина\” вкрай здивовані заявою продакшн-студії \”Savik Shuster Studio\” про нібито політичний тиск на редакцію.

Якщо і говорити про політичний тиск, то варто нагадати, що йдеться про канал, керівники якого вже неодноразово шокували українську і світову громадськість публічними заявами про те, що інформаційний ряд каналу має цензуруватися в інтересах влади.

Втім, в медіа-спільноті ні для кого не секрет, що насправді милу вухові свого патрона музику на цьому каналі замовляє Ганна Герман.

Дізнавшись про активні зусилля останньої із зриву появи лідера опозиції на Першому національному, прес-служба «БЮТ-Батьківщини» вирішила оприлюднити факт запрошення Тимошенко в ефір, яке Савік Шустер зробив ще в грудні минулого року.

Прикро, що старт нового проекту на Першому національному починається із грубого втручання адміністрації Януковича в роботу студії.

Очевидно, говорячи про політичний тиск, продакшн-студія \”Savik Shuster Studio\”помилилися адресатом.

В Блоці Юлії Тимошенко та партії «Батьківщина» співчувають Савіку Шустеру та бажають йому успіхів у захисті принципів свободи слова перед антидемократичною та авторитарною владою. 

Прес-служба «БЮТ-Батьківщина»

www.byut.com.ua

P.S. Повний текст інтерв\’ю Юлії Тимошенко найближчими днями читайте на нашому сайті: batkivshchyna.te.ua

 

Попередня

«Батьківщина» Борщівщини розкритикувала місцевий бюджет, запропонований Азаровим

Наступна

Юлія Тимошенко кличе всіх на Софійську площу