• 21 Вересня, 2021

Юлія Тимошенко подарувала Любомиру Гузару букет білих троянд

22 січня після святкування Дня Соборності на Софійському Майдані Юлія Тимошенко відвідала «Різдвяну просфору з патріархом» – прийом з нагоди Різдвяних свят та 10-річчя „патріаршого служіння” глави Української греко-католицької церкви Любомира Гузара.

\"\"

Під час прийняття Юлія Тимошенко мала коротку розмову з „Главою і Отцем” УГКЦ, під час якої тепло привітала Предстоятеля зі святами та подарувала букет білих троянд.

Також лідер партії «Батьківщина» поспілкувалася з сотнями вірян Української греко-католицької церкви та іншими гостями, які були присутні на святі у приміщенні Міжнародного виставкового центру у Києві, поблизу кафедрального собору Воскресіння Христового, що нині будується.

\"\"

Разом з Юлею Володимирівною привітати главу Української греко-католицької церкви Блаженнішого Кардинала Любомира Гузара прийшли народні депутати України Василь Деревляний, Андрій Шкіль та народний депутат 6-го скликання Михайло Лівінський.

\"\"

Дитячий хор, який приїхав привітати предстоятеля УГКЦ Любомира Гузара сфотографувався напамять з лідером партії ВО «Батьківщина» Юлею Тимошенко.

Попередня

«Від Соборності Української Землі до Єдності Української Нації!»

Наступна

Юлія Тимошенко привітала Патріарха Філарета з Днем народження