[an error occurred while processing the directive]

Всі реформи влади призводять лише до зубожіння людей, – Кириленко

Так звані реформи влади розпочалися зі зростання цін, драконівських тарифів, нового пенсійного віку і багатьох інших екзотичних новацій, що б’ють по народу.
Про це заявив голова фракції «БЮТ-Батьківщина» Іван Кириленко, виступаючи з парламентської трибуни.

«Люди чекали іншого, адже очевидно, що без радикальних, глибинних трансформацій саме в конкретній економіці, реформи в інших сферах майже приречені», – сказав він.

«Чим ми сьогодні не Китай?! Так само єдина правляча партія, аналогічна концентрація влади. То вам і карти в руки – дійте! Тим більше, що є речі, які взагалі лежать на поверхні і вирішуються миттю. Одним розчерком пера і дадуть колосальний економічний ефект вже зараз», – сказав Кириленко, звертаючись до депутатів Партії регіонів.

«В країні явний інвестиційний голод. Куди не кинь потрібні кошти і не малі, тому майже на колінах випрошуються мізерні транші у МВФ. І в цей же час, за минулий рік з України втекло майже 30 млрд. доларів», – наголосив він.

На думку Івана Кириленка, «якби ці колосальні гроші, співставні з розміром національного бюджету, залишились тут, безумовно, їх би ніхто не солив – це були б чітко інвестиційні кошти, які б пішли на модернізацію і розширення виробництва, створення нових підприємств і сотень тисяч робочих місць. Зокрема, для безробітної молоді».

«Та особливо прикрим є те, що це в основному ваші капітали покинули Україну. Чому?! Ви що, чогось, чи когось боїтесь? Все ж стабільно! Чи не вірите у себе? Чи не довіряєте один одному? В цих умовах який розумний іноземний інвестор прийде сюди і з серйозними ресурсами?», – зазначив голова фракції.

«У будь-якому разі – відповідати за це вже не опозиції. Бо саме другий рік для влади є визначальним. На попередників вже не покиваєш», – наголосив Кириленко.

Іван Кириленко також зазначив, що депутати фракції «БЮТ-Батьківщина» розробили понад 130 законопроектів, спрямованих на соціальний захист людей, а також на реальний розвиток вітчизняної економіки.

www.byut.com.ua

[an error occurred while processing the directive]