• 11 Квітня, 2021

Юлія Тимошенко: Ми не маємо права тримати в команді слабких людей

Пропрезидентська більшість незаконно пролонгувала повноваження Верховної Ради VI скликання.
Про це заявила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«27 березня цього року Верховна Рада, діючі народні депутати мусили піти на вибори і подивитися в очі народу. Але сьогодні змінами до Конституції провладна більшість у Верховній Раді за дорученням Януковича пролонгувала сама собі повноваження на півтора роки просто зберігаючи протизаконно свою владу», – сказала вона.

«Наша фракція прийняла рішення голосувати проти таких змін до Конституції, бо вважаємо, що вибори мусили бути тоді, коли передбачено Конституцією – в березні цього року. Це дало б можливість позбавити нашу країну від окупантів, від людей, які сьогодні принижують Україну і принижують кожну людину», – заявила Юлія Тимошенко.

Вона зазначила, що всупереч рішенню фракції «БЮТ-Батьківщина» декілька депутатів проголосували разом з провладною більшістю.

«Саме тому, що останні тижні Янукович, Азаров, Клюєв, прокуратура безпосередньо тиснули на депутатів, порушуючи кримінальні справи проти членів їх родин, проти синів, братів, чоловіків, жінок, батьків, і ці декілька народних депутатів не витримали тиску і політичних репресій», – зазначила Тимошенко.

«Не можна засуджувати людей за те, що вони не здатні на подвиги. Але і тримати в команді слабких людей сьогодні ми не маємо права, і тому наша фракція виключила цих депутатів зі свого складу і від того стала сильнішою», – підкреслила лідер партії «Батьківщина».

«Ми незмінно стоїмо на позиціях боротьби проти окупаційної влади. Ми незмінно стоїмо на позиціях боротьби з мафією, і так, як сказала Ліна Костенко, що з колін неможливо стартувати, тому ми не на колінах, ми боремося і ми з вами», – резюмувала Юлія Тимошенко.

www.byut.com.ua

Попередня

Рішення щодо змін в Конституцію було ухвалене з порушенням самої Конституції

Наступна

За ініціативи депутатської фракції «Батьківщина», Збаразька міська рада стала на захист Героїв України