• 17 Травня, 2021

СБУ намагалася вилучити сервери партії «Батьківщина», – Кожем’якін

Сьогодні співробітники СБУ намагалися потрапити на територію офісу партії «Батьківщина» з метою вилучення партійних серверів.
Про це на брифінгу перед офісом партії заявив Перший заступник голови фракції «БЮТ-Батьківщина» Андрій Кожем’якін.

За його словами, до будівлі прийшли співробітники контррозвідувального департаменту Служби безпеки України, керівник якого веде супроводження справ щодо Юлії Тимошенко, Олександра Турчинова та членів колишнього уряду.
 
Кожем’якін розповів, що співробітники СБУ посилались на припис від Генеральної прокуратури провести обшук офісу з метою виїмки електронних носіїв, а також центрального серверу партії «Батьківщина». Але припис співробітникам офісу так і не був пред’явлений.
 
За його словами, на цих серверах знаходиться партійна документація.
 
«Коли їм пояснили, що тут розташований не тільки офіс партії «Батьківщина», але й народних депутатів, вони заявили: «не хочете по-доброму – буде по-поганому», – сказав Андрій Кожем’якін.
 
Він повідомив, що народні депутати фракції «БЮТ-Батьківщина» прибули до партійного офісу для того, щоб «постійно знаходитись тут у своїх кабінетах, чергувати і вдень, і вночі і робити все, щоб не було цього політичного терору, який сьогодні розв’язаний проти «Батьківщини».
 
Кожем’якін зазначив, що завдяки виголошенню з трибуни Верховної Ради відповідної інформації та реакції журналістів співробітники СБУ змушені були зупинити цю провокацію і покинули офіс партії.

Попередня

Василь Деревляний звернувся до Прем’є-міністра України з вимогою припинити знущання голів Тернопільської ОДА та РДА з підприємців краю

Наступна

Влада здійснює \”гуманітарний геноцид\”