• 18 Травня, 2021

Юлія Тимошенко привітала нового главу УГКЦ

\”Від щирого серця дозвольте привітати Вас, єпископат та всіх мирян УГКЦ із обранням главою Української греко-католицької церкви\”, – йдеться у привітанні Юлії Тимошенко Блаженнійшому Верховному Архієпископові УГКЦ Патріархові Святославу.

\"\"

Блаженнійшому Верховному Архієпископові

Української греко-католицької церкви

Патріархові Святославу

 

Ваша Святість!

У ці дні, коли християни східного обряду з постом і молитвою чекають найсвітлішого свята – Великодня, владикам Вашої Церкви довелося зробити нелегкий вибір – обрати найдостойнішого. Кілька днів ми перебували в очікуванні і ось нині почули радісну звістку – Церква отримала свого главу.

Від щирого серця дозвольте привітати Вас, єпископат та всіх мирян УГКЦ із обранням главою Української греко-католицької церкви.

Переконана, що вибір Синоду УГКЦ був не випадковим. Ваш досвід і глибока віра в Бога дають упевненість, що Ви зможете достойно продовжити справу великих попередників, світлої пам’яті: Андрея Шептицького, Йосипа Сліпого та Мирослава Любачівського.

Нехай усі Ваші плані здійснюються. Бажаю Вам сил і наснаги, успіхів і натхнення.

З повагою,

Юлія ТИМОШЕНКО

Попередня

Більше тридцяти жителів двох сіл Козівського району звернулися за допомогою до виїзної громадської приймальні «Батьківщина»

Наступна

Юлія Тимошенко сьогодні о 22.50 на телеканалі ICTV