• 21 Вересня, 2021

Влада хоче змусити людей заплатити за борги олігархів

Фракція «БЮТ-Батьківщина» виступає категорично проти ухвалення законопроектів, які передбачають списання боргів енергетичних компаній за рахунок підвищення тарифів для населення.
Про це заявив прем\’єр-міністр опозиційного уряду, член фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергій Соболєв.

«Унікальна ситуація склалася в країні, коли разом з черговим оголошенням про підняття на 15% тарифів на електроенергію, в парламенті з\’явився законопроект про списання заборгованості енергетичним компаніям на мільярди гривен», – сказав він.
 
«Для мільйонів співгромадян вводиться підняття тарифів на комунальні платежі, вводиться пеня за їх несплату, а для одиниць сильних світу цього пропонуються законопроекти, по яких для них, незалежно від форми власності, для енергетичних компаній будуть списувати мільярдні заборгованості перед  НАК «Нафтогазом» і перед бюджетом», – наголосив Соболєв.
Він також здивований тим фактом, що напередодні оголошення урядом Януковича-Азарова приватизації енергетики в Україні починається списання мільярдних боргів енергетичних компаній, які в тому числі будуть підлягати приватизації, замість того, щоб включити це в інвестиційні зобов\’язання по погашенню цих боргів перед НАКом та бюджетом.
Соболєв заявив, що проурядова більшість наполягає на ухваленні відповідних законопроектів, які регулюватимуть питання списання заборгованості для енергетичних компаній, за рахунок підвищення тарифів для населення.
 
«Це пряме порушення податкового законодавства та Конституції, коли одні співгромадяни – платники податків – будуть змушені гасити борги приватних енергокомпаній, які наробили ці борги в тому числі через тіньові схеми виведення коштів в офшорні зони і несплату податків», – резюмував Сергій Соболєв.

Попередня

На Донеччині вдалося відстояти дві українські школи

Наступна

Народні депутати України від фракції «БЮТ-Батьківщина» виступили на захист дітей–чорнобильців від результату корупційно проведеного тендеру