• 8 Грудня, 2021

Влада порушила нову справу проти Тимошенко через провал попередніх, – Олександр Турчинов

Провал попередньо сфальсифікованих справ та прагнення влади уникнути відповідальності за створену в країні соціально-економічну кризу, постійне збільшення цін на газ для населення та тарифів на житлово-комунальні послуги є однією з причин порушення нової кримінальної справи проти Юлії Тимошенко.

Про це заявив Перший заступник Голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов.
 
Однак, зазначив він, ціна російського газу не має жодного відношення до потреб побутових споживачів, позаяк Україна має достатню кількість дешевого газу власного видобутку для постачання його домогосподарствам.
 
«Саме завдяки такому підходу в умовах світової фінансової кризи 2009 року уряд Тимошенко не підняв на жодну копійку вартість газу для людей. Це і є критерій та показник, який доводить, хто правий, а хто ні в цій брудній дискусії», – зазначив Турчинов.
 
Крім того, сказав він, «коли б не масштабна корупція, завдяки якій в України відібрали 11 млрд. кубометрів газу на користь «РосУкрЕнерго», можна було б ще досить тривалий час тримати ціни на газ, які були в 2009 році.  
 
«Під час підписання Харківських угод рік тому, нам розповідали, що здали Севастополь, щоб Україну забезпечити дешевим газом, але це також виявилось фікцією, як і багато інших обіцянок», – додав Олександр Турчинов.
 
«Тому, щоб уникнути відповідальності, влада починає фальшувати кримінальні справи, розповідати байки та влаштовувати провокації проти своїх опонентів», – сказав він.
 
«Тимошенко під час газових переговорів на початку 2009 року керувалася винятково національними інтересами України, діючи в надзвичайно складних та несприятливих умовах. Вона не пішла на жодні політичні поступки. Вона не торгувала Вітчизною, територіями, флотом, європейською перспективою держави», – наголосив Турчинов.

Попередня

Василь Деревляний розповів про незаконні «пригоди» місцевої влади

Наступна

Василь Деревляний: «Кримінальні справи потрібно відкривати проти представників чинної влади в Україні»