• 22 Вересня, 2021

«БЮТ-Батьківщина» ініціює збір підписів за проведення всеукраїнського референдуму щодо недопущення продажу сільгоспземель

Про це заявила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

За її словами, таке рішення ухвалено сьогодні на засіданні ради опозиційних партій.
 
Юлія Тимошенко також повідомила, що проаналізувавши порядок денний на поточний пленарний тиждень, «ми побачили документ, який відкрив нам справжні плани, які стосуються приватизації сільськогосподарської землі».
 
Вона заявила, що влада, зокрема, ініціює ухвалення законопроекту №8077 про державний земельний кадастр та низку інших законопроектів, які створюють умови для продажу земель сільськогосподарського призначення.
 
«Президентом та його оточенням форсується питання перетворення сільськогосподарської землі на товар. Це велика афера, яка позбавить Україну території», – зазначила Тимошенко.
Лідер партії \”Батьківщина\” також переконана, що уряд сьогодні зацікавлений в банкрутстві українських сільськогосподарських підприємств.
«Ситуація загрозлива для національних інтересів і призведе до того, що декілька родин будуть здатні скупити більшість сільськогосподарських земель в Україні», – заявила Юлія Тимошенко.

Попередня

Василь Деревляний підняв проблему неналежного ремонту дороги

Наступна

Голова Тернопільської обласної ради, представник партії ВО «Свобода» Олексій Кайда розповсюджує неправдиві та наклепницькі звинувачення