• 16 Жовтня, 2021

Внаслідок втілення «реформ» влади мільйони українців опинились на межі зубожіння

Заява фракції «Блок Юлії Тимошенко – «Батьківщина»

Фракція «Блок Юлії Тимошенко – «Батьківщина» змушена вкотре констатувати – чергова опозиційна середа вчора завершилась цинічною насмішкою більшості!

Що ж не сподобалось провладній частині парламенту?

Невже є недолугою ініціатива – врегулювати кричущу пенсійну несправедливість, встановити розумні пенсії, а за особливі заслуги – іменні стипендії?

Це зрозуміла і прийнятна альтернатива абсурдному збільшенню пенсійного віку, особливо для жінок: самі ж погодились, що це дуже слушна і своєчасна ініціатива – в результаті – жодного голосу.

На сміх коаліція також підняла нашу пропозицію – рятувати малий і середній бізнес від повного знищення. Адже після прийняття Податкового кодексу вже понад 400 тисяч підприємців припинили свою діяльність через тиск чиновників і перевіряючих структур! А закриття такого підприємства – це як мінімум 3-4 особи на вулиці, без роботи. А з членами сімей – мова про долю мільйонів співвітчизників.

Хіба ви не знаєте, що ваш драконівський Податковий кодекс забороняє виробничі стосунки між юридичними та фізичними особами? Як наслідок, вже сьогодні ще понад 200 тисяч осіб втратили роботу.

Фракція «Блок Юлії Тимошенко – «Батьківщина» чудово усвідомлює: реформи необхідно проводити. Але ми за реформи, що здійснюються для покращення життя народу. Поки що ви їх робите за рахунок народу.

А для людей вже вкотре від представників влади щодня лунають обіцянки про далекі, світлі перспективи, попри це громадяни з кожним днем вимушені боротися за своє виживання.

Це завдяки вашим рішенням нестримно ростуть ціни, тарифи, прийнятий жахливий Податковий кодекс, на черзі пенсійна, земельна, трудова реформи. Ви абсолютно не задумуєтесь, які наслідки вони мають вже сьогодні для звичайних громадян і для всієї країни.

За останній рік, внаслідок втілення так званих «реформ» і обіцянок влади, мільйони українців фактично опинились на межі зубожіння. Сьогодні для більшості українців питання, як прогодувати свої сім’ї – стало найголовнішим.

Саме тому наша фракція щодня пропонує законопроекти, які реально можуть забезпечити найнеобхідніший захист громадян. Замість того, щоб їх підтримати, більшість у Верховній Раді приймає зовсім інші закони: Про збільшення судового збору для громадян, про оплату послуг суб’єктів природних монополій… Або ж закони, котрі потрібні владі зараз, як разова акція по розправі над представниками опозиції, які потім можна і скасувати, як такі, що втратили чинність.

Наша фракція заявляє: ще є час схаменутися і спільними зусиллями зупинити повний хаос, у який країна невпинно котиться. Для цього потрібна лише ваша політично хоча б прислухатися б прислухатися і підтримувати інші думки й пропозиції, якщо не здатні генерувати і пропонувати свої.

Попередня

ЗАЯВА

Наступна

Опозиційний уряд вимагає накласти мораторій на продаж землі до 1 січня 2013 року